1. 1.
  tesadüfen denk geldiğim halis muhlis, katıksız bir çomar. kurduğu cümleler, ses tonu, giyim tarzı, kafa şekli ile tam teşekküllü bir çomar örneği. özellikle sarılan teyzeye söylediği laflara dikkat.

  https://www.youtube.com/watch?v=Y5EdO7DLqfs+
  18 -10 ... nesgayfe
 2. 2.
  Bu tip de ki adamlar, pardon ozur dilerim adam demiyelim, yedi yirmidort akli sekse calistigi icin, yadirgamamak gerekiyor, boylelerini.
  5 -1 ... pipisiyle oynayan ergen
 3. 3.
  dayının mantıkla bakarsak erkeğin erkeğe sarılması daha büyük sıkıntı. bir de çocuk yoldan geçen hatunlara gidip sarılmıyor ki. onlar gelip sarılıyor. ne olacak yani. ben de yapıyor metro çıkışında. genelde hep kızlar gelip sarılıyor. kime ne yani.
  6 -1 ... the bear
 4. 4.
  amk çomarları resmen ruh emici gibiler insanların hayatlarını mutluluklarını çalıp yok etmekten başka bir amaçları yok bunların. hepinizin ecdadını sikeyim.
  13 -4 ... enkidu1986
 5. 5.
  gayet mantıklı açıklamasını yapmış normal insandır. rahatsız olan adama hakaret eden gavatlar anasını yollasın bir güzel sarılsınlar ona sokak ortasında.

  bir noel e hayır broşürü dağıttı diye linç eden aydın insanlara bakın bir de kibarca uyaran bu barbar müslümanlara. yersen..
  7 -16 ... vamonos
 6. 6.
  kibarca uyarıyormuş yersen. teyzeye ettiği laflarla kendini çok güzel ele veriyor çomarımız.

  bir de anasının araplara helal kılınmasına sesi çıkmayan hatta bundan kıvanç duyan alagavatların masumane bir sarılmayı gavatlıkla bağdaştırması da ayrı bir tez konusu.
  10 -6 ... nesgayfe
 7. 7.
  hiddet göstergesi başlık ismi.

  yanlışa yanlış olmak doğruluk göstergesi değildir önce bunu belirteyim. insanlara direkt olarak hakaret etmeniz haklı bile olsanız sizin bu haklılığınızı sabote eder ve potansiyel caydırıcılığınızın etkinliği azalır.

  videoya gelince, zihniyetini eleştirdiğiniz insana kendi zihniyetinizle baktığınız sürece sadece kusur bulursunuz. tarafsız ve objektif olarak bakın, sonra yine görüşünüzü söylersiniz zaten.

  videodaki amcamızın dini islam. illaki dini islam olup kurallarını bilen vardır aramızda, erkek ile kadının bu denli münasebeti islam dininde uygun değildir. şahıs da bunu benimsediği için bunu karşısındaki insana bildiriyor. aslında dini sorumluluğunu yerine getirdiğine inanıyor ve bunu yapıyor.

  yani siz şuan nasıl savunduğuz şeyi yapıyorsanız o da bunu yapıyor. hakaret ederek sadece kendinizi tatmin edersiniz. silah dayayıp sopayla vurmamış, söylemiş. ama sizin söylemleriniz cümle sonu nokta yerine hakaretle bitiyor. burada asıl saldıran kim merak etmekteyim.
  6 -5 ... meyus zeyrek
 8. 8.
  arapperestlerin şu medeni ayakları yok mu, beni öldürecek. uzun uzun yazmış bir de.

  teyzeye ettiği lafları açıkla evladım boş yapma.

  kaldı ki ben bir şamanın bir müslümana cuma’ya gitme çünkü atalarımızı kılıçla müslüman yaptılar diye bildirimde bulunduğunu duymadım. iyi amk o zaman herkes benim inancım bu diye birbirine karışsın. tarafsızlık ve objektiflik diye kafa sikiyor bir de çomar, tanımasak bilmesek.
  6 -3 ... nesgayfe
 9. 9.
  "Türkiye de ayıp böyle şeyler."
  Evet sizin yüzünüzden bu kadar basit olayların ismi "ayıp" oldu. Evinden çıkma o zaman hayaletini s*ktiğim.
  4 -2 ... pneuma
 10. 10.
  '' böyle şeyleri şey etme ''

  Daha dünyadan haberi yok. Cümle kurmayı bilmez akıl verir, nutuk çeker. Burası türkiye evet misafirperverliğin, hoşgörünün, samimiyetin ülkesi. Ne ara yozlaştık biz.. işte bu ve bunun gibi hödüklerin yüzünden. Hadi uza allahın hödüğü. Şeyini şey ettirmeden şimdi.
  3 -2 ... topuzlu karyola