1. 1.
  https://youtu.be/M4L7GxMGesE

  (bkz: hoşt köpek)
  15 -17 ... afrasiyap
 2. 2.
  cırtlak sesli solcu kızların geleceği. sarıklı adamı görsem benimde hoşuma gitmez ama adam burada haklı. kendi halinde takılan adama laf atıyor hem de bağıra bağıra.
  22 -5 ... gamzedeyim deva bulmam
 3. 3.
  Kadın kanunu okuyor aq. Öyle bir kanun varken haksız denilemez.

  Hakkını arayan kokonadır.
  10 -31 ... mahmut sezar
 4. 4.
  geçti o dönemler ooo bu daha inönü'yü lider sanıyor heralde.. hahahah adam ne güzelde diyor ama beni cumhur başkanı kabul ediyor böyle diye..
  2 -2 ... kulampara kazim
 5. 5.
  Solcu kesim yobazıdır.
  17 -8 ... muphem hatun
 6. 6.
  olayın öncesinde muhtemelen sarıklı tip kadına laf atmıştır.

  bu sarıklı cübbelilerin başkasının yaşam tarzına karışma huyunu çok iyi biliyoruz biz. o yüzden kadına karışmaya kalktıysa kadın da kanunla cevap vermiş işte.
  5 -22 ... system error
 7. 7.
  kanunu okuyor diyen olmuş. demokratik ülkelerde kamu görevlilerinin kılık kıyafeti dışında kimsenin kıyafetine müdahale edilemez.

  cumhuriyetin ilk yılları müstesnadır. zira imparatorluktan modern demokrasiye çok kısa bir sürede geçilmiştir ve bu radikal dönüşümün halka kısa sürede aksettirilmesi gibi bir mecburiyet söz konusudur.

  ben asker, polis ya da devlet memuru değilsem; çıplak olmadığım ya da toplumun ahlaki değerlerine hakaret sembolleri barındırmadığım sürece sokakta ne giyeceğime kimse karışamaz.

  bu dayatmaları savunanların da sözde demokratik olması apayrı bir komedi. bunlar modern görünümlü cahil. en nefret ettiğim kitle de bunlar malesef. bu gerizekalılar ağızları açılınca iktidarı kutuplaşmayı körüklüyor diye eleştirir ama sokakta hiç tanımadığı kadına ya da adama köpek gibi çemkirir. amk kevaşesi!

  demokrasinin beşiği avrupada ya da amerikada sokakta giyilen kıyafetlere kimse takılmaz. bu eski despot statüko saçmalıklarından kurtulmadığımız sürece de asla demokrasinin tam olarak ne olduğunu kavrayamayız.
  8 -4 ... serdarsl06
 8. 8.
  o sarıklı piçlerden biri, "imanıma ters" diye geçen gün müzisyenlere saldırıyordu. öyle yaşamak istiyorsa sessiz sakin takılsın kimse bir şey demez. ama memleketin dinamiklerini, yönetim tarzını değiştirme amacı güdüyorsa, siktirsin gitsin arabistanda yaşasın pezevenk.
  9 -15 ... 0fu0
 9. 9.
  valla aga kanuna uyacaksın. Kanun saçma sapan bir kanunsa önce kanunu değiştireceksin sonra yine uyacaksın. Doğrusu budur.
  1 -4 ... mahmut sezar
 10. 10.
  dini değerlerinizle asla hiç ters düşmeyiniz.
  Allah'ın ipine sımsıkı sarılmayı tercih ediniz.
  4 -4 ... ruzhan