1. ?.
  daha çok varoşlara yönelik politikalar yapan sarıgül tıpkı genç parti gibi popülizmi köküne kadar kulanacaktır. dolayısı ile beklendiği gibi chp yi değil her iki büyük partiyi kısmen etkileyecektir.
  1 ... pirifani
 2. ?.
  sadece konuşan 10 gram icraattan bahsetmeyen ve de icraat kapasitesi ve takımı olmayan adam alayının oyunu alsa ne olur durumudur . yine kaybedecek olan türkiye dir.
  2 ... klauss
 3. ?.
  arkadan dolanarak ikişer puan chp ve akp den, kaldıysa ikide dsp den alır. şimdilik yeter ama sonraki seçimlerde neler olur bilinmez.
  1 ... dragonhead
 4. ?.
  hayır efendim akp den oy moy çalamaz zira sarı güle oy verecek insnlar daha güçlü bir partinin başında görmek istiyor. sarı gül chp nin başına gelsin iktidar olmazsa gel yanıma. yanlış yaptı, yanlış yapıldı iktidarı bu dönem içinde devirme planları suya düştü. bir dönem daha akp ye dayanma zorunluluğu altında bırakıldık.
  -2 ... similadon
 5. 1.
  malesef doğru onermedir.
  chp den oy alacağı alenidir. eğer her konusmasını Allah, peygamber, müslümanlık, cami gibi sozlerle suslemeye devam ederse akpden de oy alacaktır. zira halkımızın din konusunda cok masum bir zaafı vardır. sarıgülde bunu iyi kullanacaktır.

  (bkz: bir yanda tayyip diğer yanda sarıgül)
  (bkz: bizim için üç mustafa var muhammed atatürk sarıgül)
  (bkz: mustafa sarıgül ü samimi bulan saf anadolu çocuğu)
  (bkz: mustafa sarıgül yerli obama olmaya çalışıyor)
  (bkz: sarıgül ün beyaz güvercini sarı diye yutturması)
  1 -1 ... tnrmrv
 6. 2.
  (bkz: bir hırsız olarak sarıgül)
  1 ... mashadov