1. 1.
  hastasi olunasi kiz tipidir. ancak tas gibi bir fizikle desteklenmelidir. bu olusumun yapay olmasi durumunda beyaz ten kosulu aranmaktadir.
  4 -3 ... painkiller
 2. 2.
  (bkz: kendini şanslı hissetmek)
  2 ... frozen hopes
 3. 3.
  abartılan ,yurdum insanının sık karşılaşmaması nedeniyle ayrı da bir kıymeti olan (ruslarla gideriyor insanlarımız sarı saç mavi göz ihtiyacını) sarı saç ve mavi gözden oluşmuş muhtemelen hastalıklı insan modeli..sivilceli olurlar,güneşe bakamazlar çok hassastırlar(fiziki olarak)..beyaz tenli değil (sarılık hastaları gibi) sarı tenlidirler..uzun süre uykusuz kalamaz bu insanlar( kabul bu biraz öznel oldu)..
  3 -2 ... rasko
 4. 4.
  kızıl saç -yeşil göz kombinasyonuyla asla başedemeyecek basiretsiz ikili
  4 -3 ... panapa
 5. 5.
  kanımca kıskanç erkeğin evlenmek istemeyeceği kız modelidir
  1 ... delikanlımühendis
 6. 6.
  artık bayat kız modelidir, başka bir deyişle 50 yaşındaki akım
  2 ... paccino5
 7. 7.
  pLayboy kızLarının türkçe karşıLığı...
  4 -1 ... tucimania
 8. 8.
  kız modeli olarak düşünülmeye başlandığında işin daha da çığırından çıktığı aza kombinasyonudur..ergenin ilk istediği kadın modelidir.Ergenin kafası basmaya başladıkça (bkz: ulan ne salakmışım be) nidalarıyla maalesef günlüklerinde yer tutar ergenin tozlu istek sayfaları arasında unutulur gider..çünkü insan toplumsal gerçekleri kabul etmekle başlar kavgasına daha sonra kendi gerçeklerini oluşturur..ooo herkes seviyor o zaman ben de seveyim cümlesi yerini ilk önce bilinçsiz bir reddedişe bırakırken daha sonra tez-antitez-sentez dusturuyla yerini kişinin özgün kabullerine bırakmaya mahkumdur..
  1 -1 ... rasko
 9. 9.
  çiğ ve donuktur
  1 ... febe
 10. 10.
  renkli gözden nefret eden insanların varlığını unutmamak gerekir övmek için.
  1 ... palta