bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    arabadan inip ağzı yüzü eline verilmesi gereken tiptir.
    sarı ışık yandığı an kornaya basıp aklınca öndeki aracı uyarır bu vajina çocuğu.
    2-3 saniye beklesen ne olacak lan.
    6 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    hayatı boyunca sarı ışık nedir bilememiş tiptir ve sarı ışığın önemi anlamadığı için ailesinde de işinde de çok pişmanlık yaşayacak yeni nesil insanıdır.
    1 ... mrhos
  3. 3.
    salak oğlu salaktır ne diyem.
    ... qwertyklavye
  4. 4.
    bilin bakalım hangi ülkede bu tip
    -tabiki türkiye!!!
    başka neresi olabilir ki zira diğer ülkelerde sarı hazırlan anlamına gelir bizde ise geç.
    ... alwayssay severussnape
  5. 5.
    Bu hanzolar yüzünden istanbul'da çoğu ışıkta sarı lamba kaldırılmıştır. Direkt kırmızıdan yeşile veya yeşilden kırmızıya geçiyorlar artık.
    ... asuregibisurat
  6. 6.
    kim olduğu belli değildir. herkes şikayetçi bu onun bunun evladından da kim çalıyor lan o kornayı? dönüş yapılan ışıkta çalıyor biri dönerken bakıyorum arkadaki sürücülere hep havalara bakıyorlar. bir türlü tespit edemedim çalan dallamanın tipini.
    ... fistandantilus
  7. 7.
    bunlardan iki tanesi sallandirican taksimde bak bidaha yapiyorlar mi dedirten tiptir.
    ... caylaktanyazara
  8. 8.
    ambulansa nazlana nazlana yol verirken," tabakhaneye bok mu yetistiriyon, amuga kodugum" cumlesini sarfeden sofor gordukten sonra, sari isikta dut dut oten sofore sempati ile bakar olduydum turkiyede.....yapilmamalidir. ama insanlarda aliskanlik olmus galiba.... bence tek caresi var. sari isikta kornaya basan soforu trafik polisi durdurup. direkten sari isigin ampulunu sokup kicina sokmalidir.
    ... minik pipili bermuda seytani
  9. 9.
    tespit edilince en derin tacizlerde boğmak icap eder. Zira ben öyle yapıyorum kalkıştan sonra önünden arkasından paso taciz ediyorum şoför müsfettesini.
    ... ice tea mango
  10. 10.
    tanim: sabah sekiz aksam sekiz fark etmeyen, sari isigin bilmem kacinci siniftan beri ogretilen anlamini maalesef ki bilemeden ehliyet almis, ilginc insandir.
    gunun geri kalanini kulaginizda korna sesiyle gecirmenize sebep olmaktadir, allah bildigi gibi yapsindir.
    ... sarki soylemek lazim
kapat