1. 1.
  son zamanlarda çevremdeki hatunlardan sık sık duymaya başladığım cümle öbeği. ofiste felan ne zaman adı geçse kıvanç'ımın *, bütün kadınlar ağızlarının suyunu akıtıp, gözlerini mütamadiyen devirerek aynı cümleyi kuruyorlar:

  -kıvanç mı? bak sarışın sevmem ama; yerim onu ben, yirim yirim. * *
  7 -2 ... ikircik
 2. 2.
  sarışın erkekler esmerler kadar yakışıklı olmazlar gerçektende, zordur yani. yakışıklıdan ziyade bebek yüzlü olurlar. tabiki kimi raikkonen gibi bir istisna hariç. * kimi den den sonra dokunmadan orgazm edebilen nadir sarışın erkeklerdendir kıvanç'cığım.
  2 -1 ... charliez
 3. 3.
  kesinlikle katıldığım önerme. sarışın erkekler genelde çiğ ve itici olurken bu kıvanç çok acayip başka bir şey var bu çocukta. yüz hatları kusursuz ama inanılmaz erkeksi aynı zamanda, kız gibi çocuk durumu kesinlikle yok.
  2 ... wishh
 4. 4.
  sarışın sevmeyen ama gözleri iyi gören hatun cümlesi.
  bi'de sarışın sevenlerin kurabileceklerini düşünün yani!
  yok ben düşünmeyeceğim.
  1 ... kelime
 5. 5.
  (bkz: esmer sevmem ama zenci yarağı diye bi güç var)
  5 -3 ... olursemkantinegelmeistemem
 6. 6.
  sivri surat hatlarına sahip olması sarışın erkeklere oranla daha erkeksi görünmesine neden olan adam.
  1 ... sislide bir koylu
 7. 7.
  bugün yayınlanacak bölümde kirli sakallarını kestirdiğini gördükten sonra gözümde tüm karizmasını yitiren sarışın. ha sanki kıvanç tatlıtuğ' un da çok umurunda mı? değil tabii. okusa şu yazıyı "çok da fifi" der ona da eminim. dersen çok kırılırım bak kıvanç biz seni kirli sakalınla sevdik. insanı hasta etme.***
  2 -3 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
 8. 8.
  harbiden var ama yaa.. en son bölümde görüldüğü üzere saçlarını ineğe yalatıp ardınsan sumo güreşçileri gibi toplamasına, sakallarını kesip yüzüne bakıp ruj sürecek parlaklığa ulaşmasına rağmen yine de o güç var.
  2 ... doksanüç