bugün

kocaman göbekleriyle ve popolarıyla birbirlerine pek de okadar sıkı sarılamayan,ukte sahibi teletabilerin unutulmaz haykırışlarıdır.*
karınlarında televizyon olan vazalak canlılar olan teletabislerin * buram buram ofsaty kokan atasözleri.
(bkz: siki ne lan)
tinky winky vardı bunların arasında. mor. diğerlerinden iricene. o bu sarılma olayında çok eğreti kalırdı. hayvan gibiydi lan.
(bkz: teletubbies)
(bkz: teletabiler)
(bkz: çocukken yapılan saçmalıklar)
14 ocak kutlamalarının sloganı.
(bkz: şiki şiki baba)*
yazarların tüm kırgınlıklarını unutup "tek vücut olma" durumlarıdır.

uyarı : entry'nizdeki "tek vücut olma" ifadesi sözlükte hormon artışına ve küfür okuyunca ağlayan pıtırcıkları rahatsız edebilir.

cevap : çokta si...*
aman da hadi kalk kaynasalim kiz, cakkidi cakkidi oynasalim kiz minvalinde bir seydir.
- baba bu husumete son verelim mi artık?
+ oğluum benim! öp elimi de barışalım.
- ya baba sarılalım sıkı sıkı.
+ hadi ordan deyyus-u ekber. gözüm görmesin. sana demedim mi tekrar adam olmadan karşıma gelme diye.
kodugum teletabilerin cigligi. kulak tirmalayici. tutun tabi siki siki. allah belanizi versin.
durup duruken akla gelen ve sinir bozan ... replik?
(bkz: batarken güneş ardıdan tepelerin)*
Gay olduğu bilinen teletubielerin tv ekranında "tutalım siki sikiii" diyemeyeceği için kamufle edilmiş cümle.
(bkz: sarilalim sike sike)
(bkz: sımsiki siki siki sar beni)
sabahları televizyonda çıkan karınlarında tv ekranıyla dolaşan arada o ekranın içine girilip belgesel gibi şeyler göterilen, teletabilerin sloganlarından biri. bir de süpürge vardı yedikleri puding gibi bir şey vardı onu böyle huuup diye çekerdi. *
(bkz: teletabi gibi sarılan samimi akrabalar)
(bkz: teletabi)
gece gece hatırlayıp güldüğüm.
Teletabiler.
gün doğarken ardından tepelerin, gözlerinden öperim (bkz: teletubby)lerin...
Sarılma ayağına bunlar benim ahlaklı çocuk kardeşlerimin gelişimini ipnesel yönde etkilemişlerdir. ilerici Yobazlar bilmez.