bugün

kız dediğin siyah saçlı beyaz tenli olur.

acayip bir iticiliktir.
Tercih meselesi ben beyaz tenli kızları beğeniyorum genelde saç rengi farketmiyor.
Sarışın erkeğin iticiliğinin kat sayısı daha büyük.
çakma sarışın esmer tenli kız iticiliğidir.
Bir esmer olamadıkları için itici buluyorum. Şaka şaka salak oluyorlar genelde de o yüzden gıcığım.
eğer gerçek sarışın değilse eyvallah harbiden itici oluyor.
Marilyn monroe der susarım!
sen ittikçe başkasına yakınlaşacaktır.

(bkz: delikli boncuk yerde kalmaz)
eğer esmer değilse, özellikle doğal sarışınsa olmayan iticiliktir.
sensin itici dediğim kişi beyanı.Sarışın dediğin itici mi olur lan.Kumral ve sarışın kızlar bebek gibi gözüküyor.Şunlara baksana yahu:
görsel
görsel
görsel
görsel
Gühah günah deme öyle...
Buna aslında biraz da batıya özenmeye başladıktan sonraki halimizle doğu özentisi olduğumuz günlerin çatışması diyebiliriz.

Bakın divan şairlerine hepsi siyah saçlı, beyaz tenli, selvi boylu kadınları istiyorlar şiirlerinde. Gazellerinin hepsinde aynı kadın motifi var.

Ancak avrupa'ya dödüğümüz günden itibaren sarışın, mavi gözlü kadın modeline bir özenme oldu. Eski ile yeni çatışması gibi bir şey yani bu. Yine osmanlı yazarlarına bakarsak bir rus kadınını tasvir ederken sarışın, soluk suratlı, zayıf, sıska kadın olarak anlatıyor ve çirkin olduğunu söylüyor.
Kültür çatışmasını her alanda yaşayan canım ülkem.
Sarışın ve iticilik kelimeleri yanyana gerçekten hiç yakışmıyor. Ayıp be ayıp.
Geçen okula gitmek için otobüse bineceğim. Durakların orda bir sarışın gördüm. iskandinav gibiydi ama deyildi. ilik gibiydi vallaha. Yemede yanında yat gibiydi. Kısmen haklısın yani. Öyle bir iticiliği varki sikersen ömrün uzayacak 10 sene yaşlanmayacaksın. Ama sikmeye kıyamacaksın. Öyle bir iticiliktir bu.
dünyanın genelinde sarışınlar pek
beğenilmez. soğuk durdukları için olabilir.
Afedersin sarışınların okunu yiyin siz.
https://video.uludagsozlu...doğal-şeker-nedir-158567/
türkiye' de sarışınlık apayrı bir olay. kumral kızlar bile kendilerini sarışın sanıyor.

bir de millet örnek olarak yabancı kadınların fotoğraflarını atmış. ben sokağa çıktığımda hiç böyle sarışınlara rastlayamıyorum. anca mısır püskülü kıvamında saçlara ya da kaşı kara, saçı sarı olan tiplere denk geliyorum.
Beyazlar gibidir laf söylenmemesi gereklidir.
Onlardan da çok güzel bebiş olur.
Çakma sarışınsa gerçek olabilen durumdur. Doğal sarışınların itici olduğunu düşünmüyorum.
Hayatın boyunca sadece resimlerde gördüğü için böyle söylemiştir.
Demeyin oglum oyle bazilari cidden cok guzeller lan.
Kedi- et - mundar hikayesidir.
He he, sarışın kızlar iticidir...
iticidir tabi.Neden biliyomusunuz çirkinliklerini sari saclarıyla,cillerini gozleriyle kamufle ederler.Sarısınlari esmer hayal edin bi boka benzemezler.Ha çekemiyo da olabilirim o ayrı.
cekemeyen kara kuru kizlarin bok atmasidir efendim. bir ara da "ruslari sadece sarisin diye begeniyorsunuz" diyolardi.
olmayandır. her kız güzeldir.