bugün

(bkz: sarışın erkekler ve diğerleri)
yay, aslan, başak, koç ya da akrep burcu olmalarıdır. Burç da genetiği şekillendiriyor herhalde. Sarışın olup bu burçlardan olmayan görmedim.
hüüeeeeeeeyyyyytt! kim lan o sarisinlara yan bakan
sinsiler sözlük. adamların saati saatine dakkası dakkasına uymuyor.
Sinsi değilim o burclardan hiçbiri degil yanlış tanıyosunuz şey de değilim. boş yapmayın.
sarışın erkeklerden çekmiş birinin entrysi.ya sevgilisiydi ya da erkekse de manitasını arakladı sanırım.geçmiş olsun diyorum kendilerine.
top gibim bi şey.
kimi esmer erkeklerin de geri zekalı olduğunu ortaya döken bir önermedir.
Sarisin irlandali olunca sey yerine islik ve heeey diye cagirilir.
bazıları tereyağ gibi.
Şu zamana kadar kulaktan dolma edindiğim bilgilere göre özet geçersek durum şu oluyor; saçı uzunların aklı kısadır, sarışın kadınlar aptaldır, sarışın erkekler biraz şeydir.

Yani vücuttaki kıl oranı ve renk tonu zeka seviyesi ve karakter belirlemede kullanılırsa zenciler dünyanın en akıllı ve en "şey" olmayan insanlarıdır herhalde.
Sarışınları kötülemek için açılmış bir başlık.
şöyle bir yanılgı var.Türkiye'de sarışın değil açık kumral erkeğe rastlanır. sarışın ırk kuzey avrupa viking ırkıdır.saçları parlak sarıdır.çocukken sarışın olanların büyüdükçe saçları koyuya dönüşür ve açık kumral haline gelir. Danimarka,isveç vatandaşları sarışınken Almanlar,Ukraynalılar kumrallaşır. bizde sarışın erkek oranı cüzi miktardır ,çok nadir rastlanır, albino hastaları da bu gruptan sayılır.
boş beleş, itici, şişirilmiş balon olmasıdır.
Böyle puşt gibin ibne gibin bişey!
https://www.youtube.com/watch?v=Z1Ty-uDF3oI
biraz vurduruyorlar gibi sanki. ama birazcık. bağımlı gibi, düşkün gibi değil yani arada bir.
Taş gibi olurlar taş.
Genel olarak da sarışın erkekler mavi gözlü oluyorlar. O zaman bence gayet iyiler.
kıskançların açtığı başlıktır. gayet de yakışıklı olurlar.
Sarıları sevmiyoruz , niye bilmiyorum. Böyle uskagitci , kaypak gibiler. Kıvanç i ayrı biryere koyuyoruz tabi. Belki de bizden farklı oldukları için olabilir.
Yuh arkadaş ya ne kadar çok düşmanımız varmış.
Fırlama olması.
No to racism.
çocuksu tenleri çok çekici olmuyor,
Yakışıklı oluyorlar.