bugün

"ekşiye her yazarı almıyorlar tamam gidemiyoruz ama sapıklar neden inci sözlüğe gitmiyor. orası sizin vatanınız eyy sapıklar oraya gidin ve dilediğinizce at koşturun!" düşüncesine sahip yazar söylemi.
maalesef aramızda az miktarda bulunan sapıkları uygun adrese yönlendirme kipidir.
Bir istek cümlesi.

Sen kimle sana ettiğinin fark ettiğinin farkında mısın hı?
Gitsinler de akşama kadar ansiklopedi okur gibi sözlük okuyun.
Yine ne oldu amk? Lan ifşa edin biz de burada linç edelim hakikaten suçluysa.
Durup dururken tribe girmenin anlamı nedir yani.

Kurallı, olumlu, basit cümledir.
Gereksizdir. Sizce de çok s2k bir önerme değil mi?

Şaka bir yana gidin la harbiden. Entry girecek başlık bulamıyoruz.
yol gösterici.
Kesinlikle doğru bir tespit.

Sapıklıkta nirvanaya ulaşıp ilk seks yapan erkeğe milli diyerek, kadını orospu yapan ziyniyetlerin sözlüğü olmamalı burası.
sapıklar mecliste şuan kadına karşı şddete çocuğa karşı cinsel istismarın cezasını arttırıyoruz diye sundukları yasa tasarısı cezaların azaltılasına yönelik evet tabiki akp döneminde gerçekleşmiştir.
inci'den geliyorum. Sapiktan cok ders telasina dusmus ogrenciler var. su anki hali ile uludag'in daha cok sapikla dolu olma ihtimali az degil.

Sapik oldugu dusunulen yazarlar icin yapilan bir onermedir.
cidden adam haklı amk. sözlüğe giriyorum full abaza başlık dolu moralim bozuluyor çıkıyorum.
Evet lütfen.

Bir rica.
Doğru önermedir.
kendisini avrat diye çağrılması hoşuna giden fantezi sahibi kişi beyanı. ye beni, kırbaçla beni.
Sizin iyiliğiniz için söylüyoruz, orada daha mutlu olacaksınız.
görsel
Kızlar yine kezbanlik , varosluk ne varsa ediyorsunuz bilmem farkında mısınız.

Yazıyla başlıkla kimse kimseyi şeyedemez. Size çok yanlış ogretmisler. Özelde fingirdesmeyi bırakıp azıcık Sözlüğü incelerseniz donuz, engelleme vs ÖZELLiKLERi olduğunu göreceksiniz.

Hadi bakalım.