bugün

zeka ve akıl zaafı olan kadınlardır. nitekim sorsan etrafta bunlardan vardır, ama hiç mi hiç denk de gelemeyiz.

(bkz: sapyoseksüel)
henüz karşılaşmadığım kadınlardır.

daha çok paraseksüelleri swh görüyoruz. evet.
Ne cebi dolu olsun nede kasları , benim icin beyni dolu olsun yeter. Gecekonduda bile yasarım onla. Net.
beyin avcılarıdır. en az kendileri kadar veya kendilerinden daha zeki olan insanlara hasta olurlar.
Lafta hepsi sapyoseksüeldir, ama cümlenin devamında azıcıkda yakışıklı olsun diye devam ederler.
bende olan muhtemel hastalık.
görsel
zeki erkeğe aşık olduğu için kendini zeki ilan eden hatta zeki sanan kadınlar.
insanlar dış görünüşünü beğenmediği insanların zekasını da niyetini de iç güzelliğini de önemsemezler.

ama diğer bi yandan dünyanın en güzel/yakışıklı insanı da olsa aptal birine katlanılmıyor.
insanın dışının sadece bir yansıma olduğunu düşünen kadınlardır. Birilerinin de beni keşfetmesini bekleye bekleye yıllarım heba olup geçiyor. Ne olur biriniz bu olağanüstü zekayı keşfediniz, zira dünya gelecek nesillerde aptallar tarafından ele geçirilecek. Olağanüstü zekalarımızı birleştirip buna bir dur demeli ve çoğunluğu sağlamalıyız.
böyle bir şey yoktur. olsaydı bunca yıldır ekmeğini bir kere olsun yerdim.

tanım: hastalık diyorlar.
iyi ki öğrendiler bu kavramı. herkes sapyoseksüel oldu anasını satayım.

hoşlandığı six packli erkek gözlük takıyor diye kendisini sapyoseksüel sananlar var.
Bilgili ve zeki arasında fark olduğunu bilmeyen yazarların saçma yorum yaptığı durumdur.

Aptallar bir şekilde bilgi edinebilirler ancak bu onların zeki olduğunu göstermez.
Bilgi elbette güçtür. Ancak aptal biri bilgili bile olsa aptallıgınï gizleyemeyecektir.

Gerçekten zeki olduğunu fark ettiğim birine karşı inanılmaz zaafım oluyor. Bu sapyoseksüellik mi bilmiyorum.

Genelde konuşmalarım karşıdaki insana laf sokmayla başlar. Bu hafif itişme durumunda gördügüm sey hoşuma giderse sohbet derinleşiyor ve ictenleşiyor.

Karşıdakinin aptal olduğunu ya da bana uygun biri olmadığını fark edersem (sadece sevgililik olarak değil arkadaşlık olarak da) sohbet bir anda tıkanıyor ve konu bulunmuyor.

Anlayacağınız yaş, dış görünüş, mali durum bir şey ifade etmiyor.
(bkz: Yav he he)

Yeni akım oldu sapyoseksüel olmak heralde.
bir örnek verirsek, karşılarına stephen hawking ve kıvanç tatlıtuğ'u koyun. Kıvanç'ı seçeceklerdir. Çünkü sapyoseksüellik diye birşey yok. insanın doğasına aykırı. insan üreme içgüdüsü nedeniyle hoşlandığı cinsin en güzeli ya da en yakışıklısıyla olmak ister. Sapyoseksüllik çirkinlerin uydurduğu bir safsatadır.
meze olarak beyin salatası tercih ederler.
Herkesin de bir fikri varmış hehe. Beynini yaladıklarım.
Ha birde tepki gösterenlerin çoğu kafalarını yapıştırmışlar pp kısmına. Alıcıyı bulduğunuz zaman tartışalım hanımlar beyler.
saclarini dikip kas sisirenlerin cekemedigi kadinlar. fiziksel gorunus hic onemli degildir diye bir sey yok fakat zeka bakis acisini da tavana cikartcaktir. cok yakisikli olup anladigi tek sey arabesk rap olan bi insandan nasil sogunulursa, orta halli bi tipteki bi insana sirf zekasi yuzunden kul kole bile olunur. ota boka laf atmayi birakin amk karar verin kasa mi baksinlar kafaya mi? sizde ikincisi yok cekemiyorsunuz.
bazı kişiler vardır ki, yüksek zeka
gerektiren bir fakülte ve bölüm bitirmişlerdir,
iş yerlerinde de kariyerli olarak faaliyet
gösterebiliyorlardır ve çok zeki oldukları için de
bulundukları konumları da hak ediyorlardır.

ancak bu kişiler aptal da olabiliyorlar.
bunu da saygınlık zafiyetiyle ortaya
koyuyorlar.
yani her zekii, aklı olan insana saygı
duyulmuyor ve dolayısıyla sevgi de
beslenemiyor.
eğer saygınlık ve güvenilirlik varsa zeka paha eder. yoksa beş para etmez. bu da önemli
bir kriter olmalıdır.

zeka çok önemli, ancak aptallıkla
harmanlanmış bir zekaya saygı
duyulmayacağından, sevgi de duyulamaz.
Mutlu olmaları zor ama imkansız değildir. zor olmasının sebebi, erkeği tanıma sürecinde zekasindan etkilense de ilerleyen dönemde kadına zeka gösterisi yapan erkeğin, gerçek sıradan birine dönüşmesi sonucu kadının soğuması ve uzaklaşması nihai sonu da beraberinde getiriyor. yani erkekler kadınları etkilemek icin bir süreliğine zekasini kullanıyor ancak yakınlaşma gerçekleştirdikten sonra zeka yerini başka şeylere bırakıyor.

hayir, erkekler zeki değil demiyorum aksine çok zekiler. istediklerini elde edene kadar zekasini on plana çıkarıyor sonrasında ise zekalarını başka ihtiyaç noktalarına yönlendiriyor ki bu tam bir zeka ustaligidir.

Diğer yandan şunu da es geçmemek lazım. Dünyanın en zeki erkeği de olsanız, zekadan başka bir şey umrumda degil diye ısrar eden bir kadın da olsanız ten uyumunu yakalayamadiginiz durumda ilişki çok da fazla yürümüyor. çünkü kadın yatakta bile gücü hissetmek istiyor. yani istediğiniz kadar sapyoseksuelim diye dolaşın etrafta, her ilişkinin temelini bu istek ve durtu sağlıyor.
geri zekalı olduğum için bu kadınları da etkileyemiyorum.

çok yalnızım :(
görsel
Denk gelmediğim,gelemediğim de olabilir.
Evet doğrudur böyle düşünen,dış görünümden ziyade kendine ne kattıklarına kendilerini ne kadar geliştirdiklerine bakan kadın arkadaşlarımız mevcuttur,demek ki ben uslu bir çocuk değilim onları görmek için.
sapyoseksüel olduğunu iddia eden kadınların çoğu, reelde buna dikkat etmeyen, seçici filtresi bu olmayan insanlar olmasına rağmen ismi havalı gibi göründüğü için böyle olduğunu iddia etmektedir. kendilerine yakıştırdıkları bu sıfatın hakkını verseler eyvallah da çevremde görüyorum, 4 yıllık üniyi 6 yılda bitiren kadın da sapyoseksüelim diyor, sekreterlik yapan da sapyoseksüelim diyor. Ya siz kaşı gözü yerinde adam bulun da sapyosu seksüeli eksik kalsın güzel kardeşim.

bir söz var ya hani, beyaz atlı prensimi bekliyorum diye gezme, seyise razı ol. yoksa at'a kalırsın.
sapyo seks mi olur amk arkadaş diye bir şey var. yatakta kuantum fiziği mi konuşacaksınız, tanrı parçacığı mı anlatacak. egodan geçer bence bunu yolu. hani benim aklım cinsel arzularıma baskın geliyor şovu, oladabilir ama yani.
Eski sevgilim. Ama fiziken kötü okur bu kızlar.
birtakım kadınlar.

sapyoseksüel erkek yoktur zaten elbette "kadınlar".
*
güncel Önemli Başlıklar