bugün

Ülkemizde uzun zamandır yaşanan bir kısmı medyaya yansıtılmış, büyük bir kısmı ise hala gizli kalmaya devam eden taciz, tecavüz, enstest, pedofili, zoofili ve daha bir çok sapkınlık;

günümüz internet kullanımının yaygınlığı ve erişim kolaylığı göz önüne alındığında iyi niyetli olduğuna inandığımız yazarlarımız tarafından eklenen içerik veya entrylerin, kötü niyetli kişilerce sapkınlık malzemesi olarak kullanılabileceği aşikardır.

Ayrıca yine çocuklara karşı işlenen çeşitli cinsel suçların yanısıra kadınlara karşı uygulanan fiziksel ve psikolojik şiddetin, cinsel saldırıların artması ve en acısı da normalleşmesi üzerine 'toplumdaki kadın algısı ve kadınlık itibarının korunması' adına negatif cinsiyetçi söylem içeren, etiketleyen, zan altında bırakan, hangi cinsiyet için açıldığı önemli olmaksızın uygunsuz içerikler içeren başlıkların silinmesi;
Amaç trollük olsa bile toplumu yanlış düşüncelere sevk edebilecek entry giren yazarların moderasyon tarafından cezalandırılması amacıyla başlatılmış olan kampanyadır.

Sizlerden ricam silinmesini istediğiniz, toplumun mevcut ahlaki durumuna uygun bulmadığınız başlıkları entry girerek moderasyonun takdirine bırakmanızdır. Ne kadar çok ve ısrarcı olursak sözlüğün daha temiz bir yer olması konusunda da o kadar çabuk yol katedebiliriz.

Bu kampanyayı destekleyenler olacağı gibi desteklemeyenler de olacaktır sizden tek ricam aklınıza özgecanı, cansını, münevveri ve daha çok taze olan şu sözü getirin;
babamın sütü çok acı

Başlangıç olarak aklıma gelen ve silinmesini isteyeceğim başlıklar şu şekildedir;
(bkz: gecenin götü)
(bkz: gecenin memesi)
(bkz: tayt giyen kızın asıl amacı)
(bkz: bikini giyen kadınların namusu)
(bkz: kadın döverken dikkat edilecek hususlar)
(bkz: kadın döverken dikkat edilecekler)
(bkz: seksin kadınları aşağılıyor olduğu gerçeği)
(bkz: allah bütün erkeklerin belasını versin)

(bkz: bir kerecik tecavüzden bir şey olmaz)
(bkz: sözlükteki kadınların sanki biraz şey olması)
(bkz: daracık pantolon diyersen tabi tecavüz ederler)
(bkz: etek giyen kızın vajinasını elleme arzusu)
(bkz: kız çocuğu olan godoş bana)
(bkz: kız çocuğu direk gömülmelidir)
(bkz: pedofili pedofili ne pedofiliymiş lan)

(bkz: tecavüz suçunda yüzde 70 kadın suçludur)

Aklıma geldikle editleyeceğim.
Türkiyeyi komple sapıklardan tek başımıza temizleyemeyiz ama üzerimize düşeni de yapmak zorundayız ne şekilde olursa olsun.
Kampanyanın startını veriyorum, buyrun efendim.

Edit: bu gece sol framede göt görememekten tedirgin olan yazarlar rahatsız.
lüzumsuz bir kampanyadır..
zorlama, mecbur bırakma - ki aynı kapıya çıkar - vb durumlar sözkonusu olmadıkça ve bununla beraber her ne oluyor ise iki yetişkin kişi yada iki veya daha çok yetişkin kişi arasında cereyan ediyorsa buna karşı alınan, ötekileştirici bütün eylemler, özgürlük ve hak ihaline girer..
kimsenin haddi değildir
görsel
Beklediğim ayaklanma, görmek istediğim yazarlar. Hız kesilmemeli bu konu için her zaman yardımcı olacağım.
http://m.radikal.com.tr/b...iddeti-besliyor-mu-128551
(bkz: azdım diye mesaj atan kız)
(bkz: domalankız)
(bkz: evli karı ile yatmak)
(bkz: vermeyi silah olarak kullanan kadın)
(bkz: tecavüz edip videoya almak)
(bkz: geceye fıstık gibi bir kız bırak)
(bkz: memesi 90 bedenden daha büyük olan sözlük kızı)
(bkz: önemli olan ibneyim diyebilmek)
(bkz: eşinin grup seks yaptığını öğrenen koca)
iyi fikir ama bence tutmaz bu kampanya.
yine de kolay gelsin.
ama zor yani.
yalnız daracık pantolon giyen hatun hafiften sapkındır zaten. onu söyleyeyim.
aferin benim koçlarıma, böyle böyle bütün dertlere derman olacak gibiler..
güzel kampanya. zallın destek vermesi gerekir.
Saçmasapan başlıklarla gelişim çağında olan çocukları etkileyebiliyorsunuz. Siz kendinizce goygoy yaparken ya da gerçekten siz de sapkın olabilirsiniz bilmiyorum da buna bir dur denmeli. Böyle başlıklar kalkmalı bunları açanlar silik yemeli.
Kesinlikle çok güzel bir ayaklanma. Burayıda berbat hale getirmeyin. Bir burası kalmıştı.
Genellikle böyle şeyler tutmaz çünkü mantıklı şeyler bunlar. Anladınız siz onu.
gelişim çağında ki çocuğun babası anası malsa, sözlükte 24 saat klasik müzikten bahsetseniz yine birşey değişmez..
bizim insanımızın kafası almaz bazı şeyleri, almayacak da
desteklediğim kampanyadır. mesela şu başlıklar sözlükten kaldırılır; eşcinselliği savunan yazarlar sözlükten uçurulursa sapkınlıkla mücadele verilmiş olunur.
(bkz: eşcinselliği hastalık sanan cahil)
(bkz: eşcinsellik)
(bkz: homoseksüellerin evlat edinmesi)
An itibariyle sol framede (bkz: tecavüz suçunda yüzde yetmiş kadın suçludur) ve türevi başlıklar mevcut.
Her türlü sapkın ruhlu insanın internet erişimi varken bu tür başlıklar insanların yaptıkları yada henüz yapmadıkları cinsel saldırılarda kendilerini haklı görmelerine, cesaretlenmelerine sebep oluyor. Buna izin vermeyelim.
uludag sözlükte birden çocuk istismarı boykotları ortaya çıktı hayrola neler oluyor.

amerikada bir kadın öğretmen çocuk öğrencilere oral sex yapmış sonra bu ortaya çıkınca intihar etmiş.

ilk okulda çocuk yaşta ereksiyon (pipi sertleşmesi) başlıyor. öğretmeniniz size Bill Clinton'a uygulanan muameleyi yapsa hoşunuza gitmezmi.
Sözlükte bu tip bir tepki kampanyasi olmasi kalite açısından son derece gereklidir ve yerinde olmuştur ancak ergenlerin burada tanım üreten durumunu da görmek gerekiyor.

Çoğunlukla mobilden bağlanan biri olarak sol frame den başlık kaldırma imkanı aktif olsun istiyorum.

ImKan olsa güzel bir mobil uygulama ile burasi çok daha rahat okunan bir sözlük olabilir.