bugün

yeni açılacak dönemde ilk işim bir gece odasını ziyaret edip bir bardak kahvesini içmek olacak olan yurttaşım. ulan ödevler sınavlar derken unuttuk, şimdi aklımıza geldi.

hazırlığı bitirdiği için de işleri biraz sıkı tutması gerekeceğini öğrenmesi gereken yazardır aynı zamanda.

şimdi artık odtülüsün.*

edit. abe ulan niye silindin? neyse, okursan gelicem haberin olsun.*
aplaaaa demesini özlediğim yazar. bak mezun oldum görüşelim artık, ama senin sınavların vardır.*
kardeşim lan. şimdi nerden aklıma geldiysen. duygulandım aq.
benimle aynı yurtta kaldığı tescillenmiş yazar arkadaşım ki hatta kendisi odamın bir altında bulunmaktadır.

lan vallaha gelicem. vallaha bak.*
okuldaşım. büyük bir olasılıkla yurttaşım. hatta BAZEN IP daşım.
acayip duygular içindeyim sözlük..
entellektüel birikimi yüksek, düşüncelerini korkusuzca dile getiren, kültürlü ve olgun yazar. sözlükte bulunması sevindirici kişilerden.
beni benden iyi tanıdığını farkettiğim insan, arkadaşım. *
uzun zamandır göremediğim*, dünkü zirvede ne denli özlediğimi farkettiğim kardeşim. pek afacan, pek bir zıpırdır kendisi. bu aralar sigarayla kafayı bozsa da, gazabımdan korkup azaltmaya söz vermiştir.

ayrıyetten çok güzel** kahve falı bakar.
bugun bursa zirveye doymak bilmiyor zirvesi'nde tanıştığım egosunu yenmiş ve ODTÜ de okuyan yazarımızdır..
bursa zirveye doymak bilmiyor zirvesi'nde tanıştığım ve çok iyi anlaştığım yazar. ekürisini * yalnız bıraksada kral yazardır, kültürlüdür, eğlencelidir, kimyagerdir.
bursa zirveye doymak bilmiyor zirvesi'nde tanıştığım, bayağı bir de tartıştığım değişik adam.
bursa zirveye doymak bilmiyor zirvesinde tanıştığım, sessiz sakin duran, bazen dalıp giden ancak entellektüel birikimi tartışılmaz yazar.
burnundan nefes almayan kimya insanı.
daha önce karşılaşmamamıza rağmen, buluşma yerimiz olan arapşükrü girişinde ilginç bir şekilde tanıdığım, direk yanına gittiğim yazar *. organizatörlüğün hakkını vermek için elinden geleni yapmış, örneğin rosencroix'i beklemek uğruna yemeğe gitmemiştir. dürümünü ayağına getirdi tabi o ayrı mesele *. odtü'ye girişte ayrıcalık isterim yaz bi yere *. ayrıca bi engel çıkmazsa haftaya tekrar görüşeceğiz yazarı.
ilginç bir tanışma yaşadığımız şeker insan. kendisi dave mustaine hayranı olmakla birlikte çok da iyi karaoke yapar. * fazlasıyla ortak yönümüz olduğundan sağlıklı bir sohbete damlayamadığımız zat. o zaman, let there be rock *
diyaloğa başlamakta pek de zorlanmadığınız insan:
-santacım ernestocum, nasılsın hangi alemlerdesin?
+iyilik aryam galaktikam, napayım, çaktım blok uykuyu bomba gibiyim, sen nasılsın

Ortak konuya gerek yok, gözün üstünde ikamet eden kaştan başlayarak samimi bir sohbete girebileceğiniz sıcak insan.
saf ve temiz duygularla açtığı başlığı kin yuvasına döndüğü için göşyaşlarında boğulan "yazık onaaa" yazarı.iki rulo papia bitti* üçüncüye başladı çocuk...
ilk tanışıklığımızın hatta konuşukluğumuzun "hadi lan ucuz şarap içmeye gidelim kim gelcek benle?" sorusuna verdiim "ben ben ben" cevabıyla olduğu kişidir. konuşmaya başladı mı susumak bilmiyor "tamam lan sustum" dedikten sonra bile iki saat konuşma potansiyeline sahip...ne var ki yanında hiç sıkılmadığım bir kişilik kendisi...
lisede beraber oturdugum,bursa anadolunun bahcesini belkide yuzlerce kez beraber tavaf ettigim,haci bi abdal yapalim mi sorularina maruz kaldigim,biliom seninki cok acimadi diyerek bol bol omzuma yumruk yedigim,bana blind guardiani sevdiren,vakti zamaninda nargile cektigimiz hala da cekecegimiz, (bkz: anlatilmaz yasanir sahsiyet) (bkz: biliyorum gotun kalkti ibne)
bıcır bıcır bişi, seth cohenin türkiye şubesi.* zirvede kapıönü muhabbetleri kıvamında kaldırımda konuşaraktan geç kalmasına sebep olmamdan ötürü özür dilicektim. ama sağolsun nispet kokan mesajlarıyla öcünü fena halde aldı. senin finallerin varken ben istanbul'da boğaza karşı keyif yapıyor olcam ve sana bunu ballandıra ballandıra anlatıcam, haberin yok.

tanım: ibrahim yorgunlahmacundan ve ck_06dan sonra üçüncü kardeşim.
bu adamı tuttum, kısık kısık bakışlarında psikosentetik hissettim, ben yanılmam, odtü deki beyaz arabalı sapık bu değilse, vah o sapığın haline.
kendısıne "nıckın neydı senın?" sorusunu ıddıasına gore bes kez sordugum yazar.
sonra, "senı serı artı oylarım..." fılan dedım de affettırdım kendımı neyse ki...*
konuskan, cana yakın bır kısıdır. allah yolunu hep aydınlatsın... *
aynı tazr içinde müzik zevklerimiz taban tabana zıt olmasına rağmen her zaman konuşacak ortak bi konu bulduğum; katıldığım ilk zirvede santa ernesto'yu beklerken gelen şahsın çok da yabancı olmamasıyla biraz utanmama sebebiyet veren sevilesi şahsiyet, zirvelerde bulunma referansım.
coni depp e benzemeyen uuser.**
dün akşam izlediğimiz film olan arizona dream ın kapağına bakıp, "aaa..santaaa bu resimdeki coniii diippp sana benziyo ama" * * dediğim yazar kişisi. sevimli cağnım kardeşim.