bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başbakan recep tayyip erdoğan a ait bir cümledir.
    http://www.milliyet.com.tr/erdogan-a-gore-maden-kazasi-abartiliyor/siyaset/sondakika/22.05.2010/1241349/default.htm

yorumsuz.
    9 -2 ... uluyanardag
  2. 2.
    birilerinin düşünce sahibine maden kazalarının kızlık zarı gibi olmadığını anlatması gerekir diyesim gelen açıklama. ha bir kere ha bin kere olayı bekarette geçerlidir ya hani...
    4 ... the g man
  3. 3.
    (bkz: sendemi kadersin tayyip)
    4 -1 ... shootmewheniamhappy
  4. 4.
    burnun kanayanın suçu hükümetten bulması üzerine söylenmiş sözdür.

yalan mı amınakoyim.
    7 -19 ... birader sen kamil misin
  5. 5.
    kendi oğlu ya da kızı veyahut herhangi bir sevdiği göcük altında kalmadığı için 2 kuruş para için ailesini geçindirmeye çalışan insanların dramını anlayamaması doğaldır.

kendisi her ay oturduğu yerden 20 milyar aldığı maaşı 1 aylığına da olsa azaltmayı becerebilse, işsizlik kalmasa, ota b*ka zam yapılmasa ne güzel olur halbuki, oh mis...
    7 ... uhrevi hayatin dunyevi yolcusu
  6. 6.
    bir recep bey klasiğidir.

diğer sözü için ;

ölüm bu mesleğin kaderinde vardır. almanya da nedense 1988 den beri bu kadere rastlanmamıştır. ne kadersiz insanlarmış.
    8 ... redwiner
  7. 7.
    başlık okunduğu anda bu cümlenin kime ait olduğu hemen anlaşılır zaten.
    şerefsizliğin de bir sınırı olmalı.
    6 ... sufferinq
  8. 8.
    elbette ilk değil ama son olabilir diye düşündüren cümle.
    4 ... loveatthefirstsight
  9. 9.
    ilk değil, sonuncu da olmayacak. Denetlemeler yetersiz olduğu sürece, yoldan geçeni madene indirdiğin sürece de devam edecek ne yazıkki. Denetimleri zamanında yapılsa, madene girecek işçiye adam akıllı eğitim verilse belki de bu kadar büyük acılar çekilmeyecektir. Yine de Allah'ın taktiridir, önüne geçilemez kazaların ama zarar en aza indirgenebilir.
    2 ... ben o bildigin ben degilim
  10. 10.
    bir öncekiler için;
    (bkz: ölmek madencilerin kaderinde var)
    (bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
    (bkz: ananı da al git lan)
    (bkz: kriz türkiye yi teğet geçiyor)
    şaka mısın lan sen?
    5 ... funeral portrait