bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

obezite, modern dünyanın en sinsi, en nalet hastalıklarından biri. bunun için diyetisyen olmaya gerek yok diye düşünüyorum. fest fuud, ekmek arası döner, gobit mi neyse onun arasındaki hindi yahni falan derken, bir bakıyorsunuz kantarda bir dünya çekiyorsunuz. (not: bir bakıyorsunuz ifadesi obezitenin sinsiliğini pekiştirmek adına kullanılmıştır)

o yüzden sevgiliniz ya da kendiniz kolaylıkla kilo alabilirsiniz. öyle ki ben bile bu işin uzmanı olmaksızın sizi 2 buçuk ila 3 ay arasında obez yapabilirim. hani bu açıdan baktığımızda kilo alan bir bireyi de suçlamak çok şık gelmiyor bana.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız sevgilidir! ilişkilerin en nefis yanlarından biri de hiç şüphesiz seks etmek, edebilmektir. seks genellikle zayıf insanlarla yapılır. obez bir insanın seks etmesi her anlamda zordur ve iştah açıcı da değildir. ayrıca sanki kilo almak da nedir amskym? ya kilo alırsın çatır çatır ya da almazsın. hem kilo alıyor hem de insanı arada bırakıyor. net olacaksın arkadaş, bu hayatta net o-la-cak-sın!
(bkz: sanki biraz kilo almaya başlayan eski sevgili)

olması muhtemel hanım kişisidir.
"bebeğim ben seni kilo alsan da severim ama sen yine de alma" denecek sevgilidir.
Eğer kendi aldığı kiloyla barışıksa sizi ilgilendirmeyen kilolara sahip bayandır.
onun kilolarına kurban olam.
akşama nasılsa veririz derdim, ama zinaya karşıyım.