bugün

sekizinci nesil silik.
sevgili sözlük kızları;

bi kaçınızın kalbini kırmış olabilirim, size yüz verememiş olabilirim, ya da kırıcı bişeler demiş olabilirim. beni affedin. ve hoşçakalın, dostça kalın. sevgiyle kalın.
(bkz: heralde galüba sanursam)
sanırsam olabilir yazarı.
insanın kelime dağarcığı geniş olunca, ortaya çıkan kalimeler bütünü sanirim herhalde muhtemelen.
(bkz: yani sanırsam galiba).
kısa bir zaman sonra düğüne davetliyiz sanirim herhalde muhtemelen. *
sahibe değil sahiptir. makine mühendisidir. yaş 24. aslen izmir doğumlu olup, istanbul'da doymaktadır. he ayrıca belirtmek isterim ki nişanlıdır.
bir hissi kablel vuku örneği entrynin sahibi.#14680652 yoksa sahibesi mi demeliyim. *
güzel bir arkadaştır kendisi s.w.h.
yarın nişanlanacak yazar. allah tamamına erdirsin yazarı. *.
zeki, değerli yazar. sözlük bünyesinde olmasından gurur duyuyoruz.
sanırım, herhalde, muhtemelen iyi bir yazar. birilerine dokundurmuş olma ihtimali yüksek.
*
alayina sokayim maslahlı sözlük kullanıcısını "kalitesiz" olarak eleştirdiği için gerek özel mesajla gerekse nickaltında belaltı karalamalarla koloniler halinde saldırıya uğrayan; ve bu koloninin kalitesizliğini test edip onaylamış sözlük kullanıcısıdır.
SANIRIM KENDiSi PASiF ''GAY'' DiR.
(bkz: #12999149)
#13384031 rahatsızlığına kanaat getirdiğim yazarımsı. kalite akıyor kendisinden! istediğin bende yok. ama dilersen verecek çok tanıdık var!!! şimdi uza, belanı benden bulma...
154 entry 16 başlıkla, beynin çalışmadığı yerlerde millete saldırmaya çalışan garip tuhaf sebepsiz bir yazar. sanırım herhalde muhtemelen bebe...
kesin tam puan aldığıma ben inanıyorum .
(bkz: heralde galiba sanırsam)
(bkz: acaba galiba sanırsam)
(bkz: yedi numara haydar)
Bilginin oluşum sürecinin farkına varmadığımdan, bilgi türlerini ayırt edemediğimden (çünkü burada yazılan her konunun uzmanı değilim ben), doğruluk ve gerçeklik arasındaki farkı zaman zaman anlayamadığımdan, bilginin doğruluk ölçütleri konusundaki farklı görüşleri kavrayabilme yeteneğine sahip olamadığımdan, insanların bilgiye bakışını kavrayamadığımdan, bilginin mümkün olup olmadığı konusundaki görüşleri açıklayamadığımdan, bilginin kaynağı konusundaki görüşleri açıklayamadığımdan, bilginin insan yaşamındaki önemini sorgulayamadığımdan ve en önemlisi yazar değil, sadece sözlükte yazabilme yeteneğini denemek açısından kendimi "yazar" olarak değil "sözlük kullanısı" olarak sıfatlandırıyorum. işte bu yüzden "sanırım, herhalde, muhtemelen." artı ya da eksi oylar da olmasaymış daha iyi olacakmış sanki. çünkü ben buraya yazılarımı beğendirmek için değil, yazabilme yeteneğimi geliştirmek için geldim. mümkünse rica ediyor, oylanmak ve nickaltı girdisi istemiyor

sevgi ve saygılar sunuyor.
#12998737 numaralı entrysi ile gözüme girmiş yazar.
yeni bir sözlük yazarı. hoşgelmiş.