bugün

donun icine kondom takan insandir.
o da bir insandır tek eksigi giyinme zevki denen olaydan bir gram bulunmamıs olmasıdır.
sebebi alası, kim tarafından önerildiği bilinmeyen ama toplum tarafından kabul görülen görüş. zira ecnebi memlekelerde tam tersi olunacağı gözle görülmüştür.

safranboluda her zaman ki gibi misafirleri eski safranboluyu dolaştırma vazifesi üstlenmiş bir biçimde dolaşılmaktadır. arkadaşım ve onun kız arkadaşı turistiz ifadesi takınmak için capri+çorapsız sandalet ile keyif içindeler, pansiyon olarak kullanılan bir binadan çıkan alman grubu görünce ikisi de gülmeye başlar;

+: anarche olm baksana almanlar sandalet içine beyaz çorap giymişler
x: evet aşkım [ben değilim aşkı] alman krosu bunlar ıyyyyy
-: ne nerde hani? [hava çok sıcak ve ben sıcaktan nefret ederim]
+ baksana olm şurdan çıktılar

+,x: hahahahahah

çok geçmez almanlar kendi aralarında konuşarak bizi işaret eder ve onlarda bize gülmeye başlarlar. kim bilir belki de aynı şeyleri onlarda bizim için kullandılar. hatta kendi sözlüklerinde,

sandalet icine corap giymeyen insan (13)
istanbul için artık bir kült olan kişidir kişilerdir...
cogu alman turistde gördügümüz bir giyinme tarzi. Coraplar beyaz olmasa olmaz gibi bir sart kosmuslar sanirim aralarinda, baska renkde corap görmedim bu tarz giyinen insanlarda.
büyük ihtimalle üzerinde cepsiz şortu bulunacağından çorabın içerisinde telefon sigara bulundurabilecek kapasitesi yüksek olan insan..
hiçbirzaman kötü karşılanmaması gereken, nedense bende saflık - temizlik duygusu uyandıran davranış.
yeni yetme fınfık bıyıklı dinibütün vatandaşlarımızın durumudur.
bunu yapan insan olamaz dedirten başlık.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
parmak arası terliği çorapla giymediğine şükrettiğim insan türü.
sandaleti amaci disinda kullanan insandir.
Aslında çorap üstü sandalet kompozisyonun sadece ufak bir parçasıdır. Bu tarzı benimsemiş amcalar kompozisyonu atlet bağrından pörtlemiş kıllar üzerine atılmış bir altın kolleyle de süsleyebilir ki bu kısmı opsiyonel olmakla beraber sakınılasıdır.
tarkan yapsa yurdumda moda olacağını düşündüğüm yapanı kesinlikle kınamadağım(tercih meselesi) kınayanları ise sağduyuya davet etme gereği duyduğum insan"lık" hali
tarkan yapsa yurdumda moda olacağını düşündüğüm yapanı kesinlikle kınamadağım(tercih meselesi) kınayanları ise sağduyuya davet etme gereği duyduğum insan"lık" hali
estetik kaygısı taşımayan rahat insandır.
sandalet açık ayakkabı sınıfına dahilse o açıklığı neden kapatmak istediği anlaşılamayan insan... gittikçe çoğalıyorlar gibi geliyor bana, bir de sandalet rengine uyumlu çorap modası filan var. kısaca kabus, aslen bukadardaolmazdedirteninsantipi.
siyah ayakkabının içine beyaz çorap giyen zihniyetle aynı güruha mensup insandır.
(bkz: türk)
parmak arasi terlikle corap giymenin bi on safhasinda gezinen insan.
saglik ve psikolojik sorunlar di$indaki hallerde garip durur. yapilmamasinda fayda var.
halk arasında "krrrooo" diye hitap edilen şahıslardır.
önce itina ile ucuzundan bir sandalet alınır ** neyse sonra üzerinde sahte bir marka amblemi iliştirilmiş beyaz bir çorap ile başlar bütün hikaye . bu öyle bir hikayedir ki kuşaktan kuşağa aktarılan , lanet edilesi , ufacık çocuklara bile hemencecik aşılanan bir insan modelidir sanki . rahatım , turistim , cok cool um imajının değişik bir ifade edilme çabası olsa gerek.
minibüs şoförü, işporta girişimcisi, pazarcı olması muhtemel türk tipidir.
yazın gelmesiyle etrafta bolca görmeye başladığımız insan tipi.
moda ikonu olmaya çalışan insandır.
http://istiyor.us/foto/86665
buyrun gençler.