1. ?.
  ağaçtaki kuşlara tüfekle ateş etmek gibi bi haber. son oy kullanma saatine kadar bekleseydin de haberi o zaman geçseydin daha çok insan yakalasaydın daha iyi değil miydi ? bu haberi okuyupta hala oy kullanmaya gidecek kaç tane salak zanlı vardır? yoktur.
  2 ... ultractor
 2. ?.
  (bkz: sandık başında yakalanan zall) *
  1 -1 ... isildur
 3. 1.
  bu güne kadar çeşitli nedenlerle yakalayamadığı şüphelileri sandık başında nöbet tutmak suretiyle yakalamaya çalışan antalya polisinin uyanıklığını değil acizliğini gösteren hadise. 300 kişi gözaltına alınmış, bravo onlara. bir sonraki seçimlerde görüşmek üzere esen kalın. bu arada, söz konusu haberde gözaltına alınan kişilerin oy kullanmalarına izin verilip verilmediğine dair bir emare söz konusu değil ve bu hususta ayrı bir merak konusu olarak kafaları kurcalamaktadır.
  ... herif
 4. 2.
  türkiye vadisi pusu. cendere cendere cendere cendere cendere cendere cendere cen. tc kimliğin ne işe yaramadığını bilmeyen saf.
  ... blank
 5. 3.
  sen adamı yakalama yakalama, sonra vatandaşlık duygularını en derinden hissettiği bir günde tutukla öylemi. vallaha şu adalet sistemimizde yakalansa dahi suçunu hafifletici bir sebep bu bence; seçimde bu riski göze alıp oy atacak zanlılar için. onu yakalayamayan en temelde güzel iktidarına bir teşekkür veya tam tersi 'şu kriz ortamında onu bu hallere düşüren iktidarına' tepki amaçlı atsın oyunu, sonra bırak sen sıfırdan başla adamı takibe...böyle sisteme bu yakışırdı.. ama nerde...
  -1 ... franco86