1. 1.
  süphesiz ki gereksiz bir eylem. bugün new york metropolitan muzesinde gordum. boyle sanat olmaz.

  sanat diye dev kulak çubuğunu sergilemek
  15 -1 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 2. 2.
  hiç şüphesiz ki konuyu yanlış anlayan ibişlerin devasa kulak çubuğu sergilenmesi sandığı hede hödö.

  aynen alıntı yapıyorum;
  "atlantiğin ötesinde yeni keşfedilen mucizeler adasında her bir canlı boyutlarının onlarca, yüzlerce kat daha küçük halde yaşamını sürdürmektedir. beş tonluk bir fil burada bir sürahi kadar, bir tonluk bir kaplan fare kadar 80 kiloluk bir insan ise bir kibrit çöpü kadardır"

  dünyada tüm hayatı değiştiren şu olayı sanat adı altında lütfen gizlemeye çalışmayın. birazdan link falan atarım. bol memeli günler. evet.
  4 -1 ... pillars of creation
 3. 3.
  Bu şekilde gittiğim üçüncü sergiden de -tamamen benden kaynaklı- hiçbir şey anlamayıp anlamış gibi yapınca ve artık bundan yorulunca ziyaret etmeyi bıraktım. Met'e bile gitmem yani o derece.
  2 -1 ... cupcake jemma
 4. 4.
  eskimedi mi lan bu mantık yok tuvalet sergilemek yok dev kulak çubuğu hassktirin oradan artık sene 2019...
  1 -1 ... ibni maymun
 5. 5.
  Bu tür sanat eserleri genellikle bir şeyin veya bir olayın, bir durumun farklı şekillerde de yorumlanabildiğini, çok farklı anlamlar kazanabildiğini göstermek için yapılan şeylerdir, size kültürel olarak bir şey katmaz farkındalığınızı geliştirebilir. Çok genel bir anlatım oldu şöyle belki daha iyi ifade edebilirim; klasik bir niteliğin değil de niceliğin ön planda olduğu işlerdendir. Mesela rekor denemeleri, all star müsabakaları gibi.
  1 -1 ... yaz yaz yaz geldi
 6. 6.
  Akıllara Avrupa yakası'nda yaprak'ın sergisini getirir.
  3 ... netbirisi