1. 1.
  Füsun demirel'in yürek burkan açıklamasıdır.

  https://m.mynet.com/usta-...n-aciklama-magazin-161779
  sanatçı füsun demirelden yürek burkan açıklama
  7 -9 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  içinde Türkçe'nin katledildiği, ne yazım kurallarına ne de noktalamaya uyulduğu görülebilen okuması zor açıklamadır.

  Sanatçı diye piyasaya çıkan insana bakın, yazı yazmayı dahi bilmiyor veya bilse bile topluma örnek olup güzel yazmak yerine berbat yazarak Türkçeye ve takipçilerine zerre değer vermediğini gözler önüne seriyor.

  Yapımcı olsam ve iş teklifi yapacak olsam, "hanfendi önce yazınızı düzeltın sonra konuşalım" derdim.
  10 -2 ... eraslan5
 3. 3.
  gerilla annesi olmak isteyen bir kadın ne yazık ki sanatçı olamaz, ben sanatçıyım deyip demagoji yapamaz. ne yazık ki bu oynamaktır. sanatçı; toplumun örnek aldığı, bir şeyler üreten ve insanlara sanatından öte yol gösterebilen kimsedir. binlerce çocuğun şehit olduğu bir ortadoğu ülkesinde bu ve bunun gibi söylemler genç çocukların şehit olmasına sebep olur sadece. sanatçı topluma örnektir. şimdi siktir git gerilla annesi mi oluyorsun ne oluyorsan ol ama ben sanatçıyım deyip hatalarını demagogluk yaparak saklama.
  12 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 4. 4.
  sanatçı füsun demirelden yürek burkan açıklama

  bunların el üstünde tutulduğu ülkede gerilla annesi olmak istiyorum dediği için üstü kapalı lince uğrayan kadın.
  16 -6 ... ecinni
 5. 5.
  Üzülmedim.
  2 -2 ... centurion
 6. 6.
  Ne yürek burkması ya. Kadın röportajında açık açık "dağa çıkacaktım. Babam dağa çıkmamı istemiyordu bu yüzden beni yurtdışına yolladı..... gerilla annesi oynamak isterim...." dedi. Dağa çıkmak demek terörist olmak demek bunu bilmeyen kaldı mı? Kadının hayali vatan haini olmakmış bunu nasıl sindirip izleyeceksiniz? Asla olduğu bir programı, diziyi, filmi izlemem. Balık hafızalı olmayın, insanlara para kazandırırken zihinlerine bakın.
  7 -1 ... bono
 7. 7.
  Kısaca:

  derdini sikeyim butonu
  -3 ... tifobakteri
 8. 8.
  teyze hanım iyi oyuncu da, stratejisi tutmadı..

  ülkenin yangın yerine dönerken bunlar dedi ki, "bu iş bitti, milletten önce parsayı toplama vaktidir".. 2015'te aslan ordumuz, teyze hanımın hedef kitlesi olan "gerillacıkları" tepelemeseydi, bir sene sonraki darbe girişimiyle birlikte, şimdiye farklı bir sistem içerisinde kral olmuştu tabii.. üstüne son bir umut, ordu afrin'den çıkamaz dediler ama baktılar ki, 2 ay içerisinde afrin bitti, unutuldu, millet "dolar 4 lira oldu, akkuyu iyi mi kötü mü" diye farklı konulara daldı bile.. eee, kendileri açısından bir daha böyle bir fırsat da geçmez ele; ufak ufak çark etmeye başlaması normaldir. ama, zannediyorum bu saatten sonra rol bulacağı tek film, karayılan amcasının propaganda filmleri olur..
  2 ... prifesor lepistes
 9. 9.
  Gerilla annesi olmak isteyen birine az bile.

  Beter olsun.
  15 -3 ... sari civciv
 10. 10.
  Emekli ol sen de. O kadar dizi ve filmlerden yeterince para kazanmissindir. Dunyayi dolas. Calis calis nereye kadar. O gerilla annesi olmak istiyorum lafindan sonra kimse sana is vermez. Akpnin acilim zamaninda deseydin o zaman yandas kanallardan en kiyak isleri kapardin. Ama ruzgari kacirdin be ablacim.
  5 -1 ... kedi memduh