1. 1.
  trolleme olmayandır, tam aksine gerçek kesittir.

  "O gece başlayan masum aşk dehşete dönüştü"

  sanalikada kimi kimsesi olmayan sefil bir kızdım ben, hep diamond club'ın elit kızlarına özenirdim, onlar her yaz tatillerini ispanyada abu dabide yaparken ben sahilde balık tutarak, çöp toplayıp belediyeye teslim ederek günlerimi geçiriyordum, o evler,o saçlar, o ayakkabılar, o çantalar, o kıyafetler benim de hakkım dı derken 7.cadde de bankta otururken bir anda karizmatik bir erkek yaklaştı yanıma herhalde bana acıyıp para verecek zannettim ama bana selam verdi, benle tanışmak istedi, şaşırmıştım, bana para vererek vip kart yükletti, çok teşekkür ettim kendisine beraber resturantlara,mağazalara gittik, gün bitiminde beni evinde ağırlamak istedi ama ben istemedim gerek yok dedim o ısrar edince kıramadım gittim evi anemon sitesinde bir villaydı ben birkaç dakika kaldım sonra gitmek istedim ama benle yatmak istediğini söyleyince abarttığını,napmaya çalıştığını söyledim bana aşık olduğunu itiraf edince şaşırarak mutlu oldum, beraber içki içerek sarhoşlayarak beni evinde tutmayı başardı.

  Ertesi sabah banyoya gitmiştim ve arkamdan bana "amına koyduğumun kahpesi günaydın" dedi ben de sen ne iğrenç pislik bir herifsin hiç utanmıyor musun beni bir daha arama dedim o da beni öyle bir dövdü dedi ki "sen artık benim kölemsin bu zengin hayatı sana ben verdim istemiyorsan sokaklarda özgür ama aç kalırsın!" Dedi ve hemen kahvaltı yapıp evden çıktı, o kadar çok ağladım ki bütün gün kendime gelemedim, akşam eve geldiğinde fantezik kıyafet vardı bunu giymezsem ifşa edeceğini söyledi, yarı çıplak ve sahte gülücüklerle poz verdim ki bu hayatta ki en zevksiz gülüşümdü, markete çikolata almak için gitmiştim beni görünce milletin içinde rezalet çıkardı adım iffetsize çıkmıştı korkumdan sokağa bile çıkamıyordum, bir gece başka bir kadınla onu görünce kızdım ve o kadınla işbirliği yaparak bedenimi soydu bayılttı arabanın bagajına atıp olimpostaki orman klübesine bıraktı uyandığımda ağız topu ve kelepçeye bağlıydım, korktum bana gelirken elinde kedi maması ve su vardı lütfen beni bırak dedikçe daha çok azıyordu dişlerimi kemirerek kelepçenin kilidini kırdım camdan aşağı atlayarak yerde eskimiş kıyafetleri mecburen giydim, ve şehire döndüğümde bir mağazadan elektrikli testere aldım bu beladan kurtulmak için, gece vakti otoparkta arabasının arkasına saklandım beni görünce şaşırdı ve testeremle onu kesip parçaya ayırdım cesedi de bagaja sonsuza dek kilitledim....
  7 -33 ... bdsm hayrani slut girl
 2. 2.
  insan şu başlıkları görünce gerçekten üzülüyor. Bazen düşünüyorum ulan yaşlandık mı yoksa ?
  8 ... watiztiz
 3. 3.
  okuyan var mı ne olmuş dedirten iddia.
  1 ... leyte
 4. 4.
  havada bulut yok bu ne dumandır mahlede ölü yok bu ne figandır
  şu yemen elleri ne yamandır. evet
  5 ... kokontomokonto
 5. 5.
  Polisiye macera ve aksiyon tarzı filmleri severim. Fakat oldum olası korku filmlerinden nefret ederim. Korktuğumdan filan değil. Absürt mantıksız Kurgusal olarak gerçeğe yakın bulmadığımdan ve bundan dolayı Hazmedemediğimden. Aynı şekilde insan için de; karşıdan bakılıp incelendiğinde hayatı korku filmi tadında olan insanlardan da hep uzak durmuşumdur. Tekin gelmez. Karşındaki insan güven vermeli biraz. Kafası karışık psişik psikolojik Travmatik ve kozmopolit olmamalı. Tutarlı net ve açık olmalı. Huzur vermeli. Sekinetli ve selametli olmalı.
  1 -1 ... gazeloglu
 6. 6.
  Bu tarz insanların sözlükte bulunması ne üzücü.
  Ne yaşıyosun?
  ... tomsaywer
 7. 7.
  Sanalika neresi ben onu anlamadım bi türlü. Elalemin fakiri clup mlup biliyor bizde fakiriz tezekten başka bi bok bilmiyoruz vay anasını.
  3 ... hanimefendi zuleyha
 8. 8.
  insanlar paranoyak oldu tüm -de eklerini ayırıyor.
  1 ... yaptikbisiler
 9. 9.
  sanalika kim aq nerde yasiyosunuz siz böyle?
  1 ... e f f e
 10. 10.
  tv de yayınlanması gerekendir,

  2.bölüm: sanalika dünyasında aile yaşantım tıpkı gerçekteki gibi berbattı, annem ve babamın boşanmasına rağmen beraber yaşaması, babamın olduğundan büyük olup birkaç senedir çalışmaması ve 2’sinin arasındaki geçimsizlikler beni o kadar bezdirdi ki keşke bir sihir olsa da herşeyi düzeltip, hayallerimde yaşama açılsam.

  yaz tatiliydi, öğle vaktiydi yine benimkilerinin kavgasından bıkıp dışarı çıkmıştım evimin birkaç sokak ötesinde lüks bir site vardı ve arkadaşımın yanına gittiğimde kendimi eşşekten inip ata binmiş gibi hissediyordum, abd’den yeni gelmişti ve getirdiği hediyelerle o kadar çok hava atıyordu ki kıskanmadan dayanamıyordum keşke bir günlüğüne yerlerimizi değişseydik çünkü o yaşamı ben de hak ediyordum neyse beraber yakınlarda starbucksa gittik bana harçlığımın yetmediği karamelli cappucino ısmarlamıştı ve beni 2 arkadaşıyla daha tanıştırdı acayip cool takılan tiplerdi, tanışmıştım ve sohbet ederken en yakın arkadaşımın aklına çete kurmak gelmişti, bu çete tıpkı gta oyunundaki gibi görevlerle soygunculuk yapma fikirleri geldi, o kadar ısrarlarına rağmen ben istemeyerek kaçtım, ardından yaptıkları şeyleri bana anlatıyorlardı, yaşlı bir kadının aylığını çalmıştılar, kuyumcuları öldürüp her şeylerini almıştılar ve son olarak apartmanda boş bir evdeki altınları almıştılar, ben onlara hiç utanmıyor musunuz karakola gidip şikayette bulunsam dedim onlarda dedi ki: eğer öyle bir şey yaparsan hayatını alırız, ben insan kılığında dolaşan vampirim deyince öyle bir korktum ki günlerce ağlıyor ve çığlık çıkarıyordum, bir akşam gece klübüne gittim ve orada seksi bir erkekle tanıştım içkilerimizi içtikten sonra arabaya atlayıp beni evine götürdü, tanıştığıma memnun olmuştum, onla doyasıya seviştim ve beni kırbaçladı, oldukça erotik fantezik kıyafetlerle,zincirlerle beni mazoşist kölesi yapmıştı derken banyoya gittim, döndüğüm de ölmüştü o kadar çok şaşırdım ve üzüldüm ki günlerce kendime gelemedim ama aileme açıklamadım, bir daha asla yüzüm gülmeyecekti,

  ve telefonuma mesaj geldi:yaptıklarını biliyorum, ben vampirim eğer bana çıplak fotoğrafını yollamazsam girdiğin ilişkiyi herkese anlatır rezil ederim seni dedi. napacağımı şaşırdım ve ben de seni şikayet eder hapse attırım dedi, birkaç gün sonra sokakta yürürken arkamdan biri beni bayılttı, uyandığımda kendimi orman manzaralı bir kulübede buldum babam ve insan kılıklı vampiri görünce şaşırdım meğerse 2’si ortak olmuş, küfür etmiştim, lanet okumuştum onlara, ağzımı bantla bağladılar, yarı çıplak haldeydim babam bana sarkıntılık etmeye çalıştığı an onu ayağımla ittim bayıldı, vampir boğazıma yapıştı akşam benim için jigolo müşteri gönderecekti eğer ona da reddersem beni öldürmekle tehdit etti, artık dayanamıyodum babamın kirli geçmişini, bana ve anneme çektirdiği zulümleri ve vampirin belalarını kendi ellerimle cezalandırmak istedim, akşam uykumdan uyandım kalmak isterken raf devrildi ve bir tane iksir her yerimi çözdü 2’si uyuyordu,

  babamında vampirinde hazin sonunu hazırlayacaktım, yastığı aldım yatak odasına gittim önce vampiri, sonra babamı dişlerimi sıkarak, ellerimi kenetleyerek boğdum ve öldürdüm sonra gelen müşterinin arkasından boğazına zincir saplayarak öldü. sonunda yaşlı kadın çalındığı aylığı geri geldi, ölen kuyumcular ve çalınanları dirildi, ölen sevgilim dirildi.
  -1 ... bdsm hayrani slut girl