bugün

Arkadaş aracılığıyla yapılan sevgiliden pek farkı yoktur.
Herhangi bir yerde tanışılan sevgiliden farkı yoktur.
bal gibi de oluyor. uğraşın.
Arkadaş ortamnda tanışılan kızdan kalitesiz olma ihtimali yüksektir.
Sosyal mecrada tanışılan kişi. Yapmadan duramayacağım; tanışılan sevgili nedir amk?

Sanaldan ete kemiğe bürünüyorsa; gayet olağan bir durumdur.
Sanal araç olabilir ancak asla omurgası olamaz ilişkinin.

Öyle uzak mesafe ilişkisi, yok ruh ikizim tripleri..
o topa çıkmayın hacı.
Sevgilerimle.
Görüşme ihtimaliniz yoksa buluşmayın. Sevişmeyecekseniz hiç denemeyin.
internet bir araçtır.

Bu tür ilişkilerde zaten ilk hedef reelde buluşmaktır.

Bu kaşını, gözünü, götünü, memesini görmeden etkilendiğin kadına olan hislerin belki hepsinden daha reeldir.

Fiziksel çekim ile bir ilişkiye başladığından daha sanal olmayan ilişki türüdür.

Sonra buluşulur. Oh yaaa.
Zor güvendiğin, hatta güvenemediğinden ilerleme kaydetmeden bir daha görüşmediğin sevgilidir. Bir yandan baktığında zaman ilerledi, internetten tanışmada ne var diyorsun. Diğer taraftan baktığında da internetten birini bulmama ne gerek var sanki asosyalmişim gibi diyorsun.
Reelde tanışılan bakireyim deyip ilk geceden analdan veren sevgiliden yeğdir. En azından duygusallık bir zamana yayılan bekleyiş oluşmuştur.
olmuyor denemeyin Lisede kızla sanaldan 1 yıl çıkmıştık

1 yıl çıktık ayrıldık
Tabi noldu diceksiniz resmen ölmüştüm ayrılınca günlerce bir şey yememiştim kımseyle konuşmuyordum ,ailem bu durumdan endişelendi ve psikiyatriste götürdü psıkolojik destek aldım . Her şey yoluna giriyor derken bana mesaj atti ''anıl seni seviyorum barışalım ''diye. kabul ettim sevgiliydik ama ne yazık ki 2 ay sonra dayanamadım terk ettim her yerden engelledim neden mi? Herkesin için de söyleyemem ama o yıllarda zülfü lıvanelinin gözlerin diye parçası vardı ikimiz çok severdik ,eskileri unutmak içın sarkıyı ve hiç aşk sarkısı dınlemiyordum ama o şarkıyı antalya -izmir otobüsunde hayat bana dinlettirdi ve karşımda eski sevgilim vardı...
internet bu kadar hayatımızla bütünleştiği için yaygın bir tanışma yöntemidir. kimilerince ön yargıyla yaklaşılsa da oluyor.
hiç gereği yoktur.Sevgilini görmedikten sonra sevgili olmanızın bir manası yoktur.
memeleri avuç içini dolduruyorsa alabilirim bende bir tane.
Güvenilmez bir ortam sonuçta ama oldu öyle bir şeyler zamanında. Güvenmediğim sanal ortamdan iki yıllık ilişki yaşadığım hayatımın aşkını buldum. Keşke bulmasaydım.