bugün

Çizgileri asla birleşmeyecek olan yaşamlar gibi gözükmektedir ilk bakıldığında. Tabii insan beyni faktörünü göz önünde bulunduracak olursak işler bambaşka boyut kazanmaktadır. Kim bilebilirdi ki facebook denen sikten oluşumun hayatı bu denli etkileyeceğini? ortamlarda iki fotoğraf çektir, makyaj sür geç aynanın karşısına kendi fotoğrafını çek vs vs.. yeni tiplemeleri bilmiyorum, bir iki senedir facebook texas holdem haricinde muhattaplığım yoktur kendileriyle.. Ulan bir elin sümüğünde diğer elin malafatında bakınıyorsun işte bu sikten oluşuma, nedir bu artislik? her neyse konu bu değil ancak bu konular aklıma gelince bu tiplere sövmeden geçemiyorum, sizin tipinizi sikeyim totoşlar..

Kendine neden başka kişilik kazandırmak için uğraşıyorsun bu cağnım sosyal! platfromlarda? Öyle bir kişilik oluşturuyor ki, benliğini unutuyor herif, bizim saçlarını yana yapıştıran kazım, bir bakıyorsun ortam çocuğu olmuş, babasının maddi durumu sikinde değil, ortama gireyim iki fotoğraf çekineyim derdinde.. Ha tabi fotoğraf çektireceği makina profesyonel olmalı, en nikelinden. ulan bizi aynı tanrı mı yarattı? Adem baba niye bu kadar farklılık gösteriyor kromozomların? diye merak etmemek elde değil tabii..

facebooklar, twitterlar, formspringler.. inkar etmeyin ulan haykırın, kullanıcılarımızın hepsi şu an sümüğünü karıştırıyor deyinde, o götü boklu şakirler dönsünler özüne, bıktım ulan yapmacık insan görmekten bıktım..
sanalda yaşam sürmeyenler ve sanal olamamışlar için mevcut olmayan bağ.
insanların kişilikten kişiliğe bürünmesini sağlayan bağ..
sanal yaşamı gerçek yaşamdaki olaylar ve kişiler oluşturur yani bir bakıma sanal yaşam serap gibidir gerçek değildir ama aynı zamanda gerçektir aradaki bağda biz ve diğer olaylardır.
Birinde arkadaşınızı 'dürt'ersiniz,diğerinde buluşup kahve içersiniz.
günümüz yaşantısınıda, çağında bilimum derecede aktif olduğumuz sosyal ağlardan dolayı çok çok fazla hissedilen ince bağdır. gün geçtikçe daha da fazla hissedeceğiz. çünkü geleneklerimizden yoksunuz. sosyal ağların bağımlısı olmuş vaziyetteyiz. çok acı...
güncel Önemli Başlıklar