bugün

Kuşkusuz sözlükten 3 yıl konuştuğum kız, benim "salağın birini 3 yıldır kandırıyorum" diyerek kız rolü yaptığım hesabım çıktı. Yani kimseye güvenmeyin sanalda.
aldatılma garantili sevgili yani.
insanlar boşlukta; birini arayıp konuşuyor. Derdini anlatıyor. Bir şeylerini payşaşıyor ve rahatlıyor. O biri uzakta da olsa değerli oluyor onun için. Bir şekilde de muhabbet edip eğleniyorlar, birbirlerinin hayatları ile ilgili şeyler anlatıyorlar. Ayda bir de olsa belki görüşüyorlar ve bu anı beklemek onları heyecanlandırıyor.
Bırakın eğlensin insanlar, rahatlasın.
Dünyanın en saçma sevgili çeşidi. Varlığı yokluğu belli olmaz. Bir boka da yaramaz zaten. Gerçekte yanında olmamış, doğru düzgün bir şeyler paylaşamadığın bir insan ha olmuş ha olmamış.
laned olası ilişki türü.
(bkz: her
(bkz: lisesli ergenler)
Yeni neslin sevgili oluş şekli. Sanalda konuşuyorlar, tanışıyorlar, savaşıyorlar, sevişiyorlar ve en sonunda yine sanaldan ayrılıyorlar.
boş vakit kaybıdır.
Herkesin mutlaka bir kez de olsa yaptığı mallıktır.
Hey gidi ergenlik hey gidi msn gençliği.
bazen hayal kırıklığı olabilir.

http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
çok severim en güzel aşk karşılıksız olanıdır. hayal veya sanal. çok şiir yazdığım olmuştur arkadalarından. sonra yırtar atar tekrar yazarım. kaydını tutmam nedense.
Sanal sex in önceki hali heralde.

Bilemem tsbi ben beyaz teni dünya gözüyle görmedikce olmaz.
Sanal bebek gibi bir şeydir. Arada bit bit eder. ihtiyacını verirsin susar.
Sevgili olsa iyidir kardesim iyidir

Gecen bi kadın mesaj attı yası en az 45 bana fantazi kurup resimlerle suslesene diyo. Olum cidden manyak bi ulkeyiz ya kdkdkkdkdk.
Nasıl güvenebiliyorsunuz ya anlamıyorum. Çok saçma.
sözlükte bununla ilgili daha yeni bir hikaye okuduğum durumdur.
(bkz: 2 senedir sevilen kızın sizi kandırması)
beni Kameraya mı attıracağız diye düşündürmüstür.
Elini tutup öpemedikten sonra neyleyim ben o sevgiliyi.
Komik olan durumdur....

Bak şimdi, birisiyle sanaldan tanışabilirsin. Aynı şehirdensindir, bir kaç defa yüz yüze görüşürsün, hoşuna gider sevgili olursun ama sen sakarya' da o kayseri' de ilişki mi olur amk ? Ne birbirinizi görmüşsünüz ne başka bişey...

Bu tarz insanları anlamış değilim.... insan karşısına alıp canlı canlı görmediği, konuşmadığı birisine nasıl aşık olur. Bir tek fotoğraf yetmez ağa....
yazarı ya da söyleyenin kim olduğunu bilmediğim bir şarkıda "başladığı yerde biter tüm mutluluklar" diyordu, dediği gibi genelde başladığı yer olan internette biten ilişki türüdür.
tarafların ikisi de kendini yalnız hissetmektedir. bir tanesi (genelde erkek) önce davranarak herhangi bir konudan mesaj atar ve bir soru sorar. sonra karşı tarafın olaya ilgi derecesine göre bir muhabbet başlar. bu muhabbetler ardından kısa tanıma soruları sorulur; hangi şehirdensin, kaç yaşındasın, öğrenci misin ve saire gibi. sonra bu soruların cevapları ile ilgili ortak noktalar aranarak muhabbetler kurulur. artık bu safhalarda taraflardan bir mani çıkmazsa, muhabbetin ilerlemesi muhtemeldir. yalnız belirtmek istiyorum bu ilişkinin gelişmesinde dişi tarafın tavrı belirleyici nitelik taşır. o ilgileniyorsa her şey ilerler, ilgilenmiyorsa ilişki bir noktada gelişmeden çakılıp kalacaktır. sonra korka korka telefon numarası istenir. bu isteği genelde erkek yapar ama bazen dişi taraf da yapabilir. bundan sonra geceler boyu uzun uzun konuşmalar olur bu konuşmalarda; tanışmalar, tatlı sözler, iltifatlar, dişi tarafın arkadaşları ya da ailesiyle yaşadığı sorunlar-sıkıntılar ve bazen ağlamalar olur. bu sorun ve sıkıntıların dile getirilmesinin artması; size karşı daha da ilgisiz bir hale gelmesine, attığınız mesajlara gelecek cevapların uzamasına, telefon konuşmalarınızda artık eski sıcaklığın kalmamasına sebep olabilir. bu olanlardan sonraki işaretler artık; sanal bir biçimde başlayarak gelişme evresine giren ilişkinin yine sanal ortamda bitmeye başladığının göstergesi olabilir.
kalbin mastürbasyonudur.
çalışıyorlar üzerinde. giyin, soyun, yürü gibi basit komutlarla çalışıyor. bazı basit sorulara yanıt verebiliyor. ajandalığınızı falan yapabiliyor. tuhaf.
onun anlattıklarından başka birşeyini bilmediğin, bilemediğin sevgilidir. 240 veya 1080 piksel arası değişen görüntü kalitesine aşık olduğun sevgilidir. uzakta görününce pek tatlı görünen, ama yakınında olduğunda tatlılığından eser kalmayan sevgilidir. uğruna şiirler söyleten, türküler tüttüren, akıllardan düşmeyen sevgilidir. sen seversin, sevdiğini sanırsın, ama karşındaki şahsiyetin fake olma ihtimali bile vardır. bu derece kötüdür. ama şu da söylenmesi gereken bir gerçektir ki, gerçek aşktan daha sevimlidir.