bugün

görüntülü chat sitelerinde siyah ekrana mrb slm orda mısın yazan amcaların durumudur.
Sevgilimle birlikte sahte bir kız facebook hesabı açıp rastgele kişiler ekleyip amaçsızca insanları işletmiştik zamanında (ergen zamanlarımız), bazıları sıcak sohbete yeltendi bazıları konuşma başlamadan direk penisini çekip attı (ki bu durum beni çileden çıkardı) bazıları yediği ana avrat küfürlere rağmen duraksamadan "amını at, götünü at" gibi sözlerle fotoğraf istemeye devam etti, bazıları kız hesaptan yazıp bi kaç muhabbetten sonra internetim çekmiyo numaranı versene ayağına numara istedi (ki sen versene deyip numarasını alınca whatsapp profil fotoğrafında bildiğiniz hanzo tipli bir kişi çıktı), bazıları adam gibi muhabbet etti, bazıları bebe çıktı abla dedi iki laf sonra götünü sikeyime döndü. Bir tanesi sahte kız hesabı ile lez ayağına sıcak sohbet yapmak istedi.
Bazılarına bu tarz sohbet sonrası ben aslında fake hesabım aslında erkeğim dedikten sonra fake hesap için kullandığımız fotoğrafların hangi kıza ait olduğunu sordu, bazıları küfürler yağdırdı, bir tanesi beni de aranıza alsanıza beraber işletelim insanları dedi. Bir tanesi 100 dolar teklif etti fotoğraf istedi, hesap nosunu adresini filan attı bizden de hesap no istedi. Bir tanesi aşık oldu ya, ona gerçeği söyleyemedik. Sayfalarca şiirler falan filan...

Neyse sözün özü nice insanlar tanıdık böylece (memleketin hali iyiye gitmiyor) ve sevgilim benim gibi birisine sahip olduğu için şükretti. Sonunda hesabı dondurduk ve mutlu mesut yaşamaya devam ediyoruz.
Maksat işimiz görülsün. Hahahasiktir evet.
Bir anda s harfinin ortadan kalkmasına vesile olur.
mide bulandırıcı durumdur.

sene 2009'da başıma gelmiştir. bir arkadaşlık sitesine üye olmuştum. gold üyelik aldım yüzlerce mesaj attım. hiç cevap veren olmadı. bir tane lezbiyen profili görmüştüm. sırf onunla muhabbet edeyim diye bende fake bayan profili açtım. ve kızla muhabbeti koydum.
yaklaşık 4 ay boyunca hemen her gece msn'den konuşuyorduk. o zamanlar öyle; cam (kamera) her pc de yok tabi. neyse bir gece yine konuşuyorduk. bu kız bana cam aldığını ve gece açacağını söyledi. evdekiler falan uyusun demişti. neyse gece saat 03:00 oldu bu kaltak camı açtı. birde ne göreyim;
çıkarmış sallıyor itin oğlu. meğer erkekmiş. işte o an kucağımdaki laptopu fırlatarak tuvalete koştum. midem öyle bir bulandı ki... yarım saat kusmuştum.
bir hafta zor kendime geldim.
güncel Önemli Başlıklar