bugün

facebook olsun, msn olsun, gerek kullandığı nickname, gerek kullandığı avatar gerekse kullandığı iletiler ve ne dinliyorum özelliğinde bilumum damar şarkılar barındıran çalma listesi ile hep bir derdim var ayaklarına yatan tiplerdir. çıkıp "ne derdin var ulan?" diye sorarsanız genel olarak cevap alamayacağınız tiplerdir ayrıca.
gerçek alemde böyle takılanların prim yaptığını görüp , bunu imite eden tiplerdir kendileri.. kızlar "oy oy cicişim " diyerek bunları teselli etmeye çalışırlar , erkekler "üzgün süzgün masum kız" havalarına girip , kızı kucaklamak isterler.. e byükler de hep başta aman intihar etmesin vs. diyen bundan iyi yol mu var lan?!

çok şeyler yaşadım lan güvenim kalmadı artık , kollarında ısınacağım birini arıyorum.. böğrüm yanıyor ühühühhühhühü
gerçek alemde de melankoliyse dokunmamakta fayda olan tiplerdir. kendi halinde olmayı seçmiştir. bırakın dilediği gibi yaşasın.
çok seviyorum ben bunları, kendimi daha akıllı hissetmeme sebep oluyolar. salak salak sözler, böyle dokunaklı dokunaklı laflar ediyolar ya, ben orda bitiyorm, ulaşabileceğim son nokta.