bugün

puhaha ve nihaha en çok görülenlerdir.buradaki asıl olan ince ayrıntı ise, gülen kişi'nin gülerken aynen okur gibi gülmesidir.hatta bir kere televizyonda gerçek kesit vari bir program izliyordum, konu şırıngalı sapık diye birisiydi.bu zat bisikleti ile sokaklarda dolaşıp, içi boyalı su dolu şırıngaları bayanlara sokup kaçardı.canlandırmasında iğneyi soktuktan sonra aynen okur gibi puhahaha diye gülüp, bisikletine binip uzaklaşırdı.
:)
budur
zuhahahaa ve hatta auhauhauhu gibi acayip seslerin duyulmasına neden olan davranış.
hehehehehe diye gülmektir.
eueheueheuhhuehueh'nin örnek olduğu durum.
(bkz: sanal alem smileyi kaçsın size)
iki nokta üstüste birde büyük harf ile d..
gagagaga * *
afafafafafafaf * * * *
(bkz: lol)
popodan gulme cesidi ise: (.):) **
- zuahhahahah !!
- hı? nası gülüyon ya öyle?
- sanal alemin dili böyle oluum...
- bilgisayarı köye götürsün annem...
- ?!?&%+/@!+$½{\|
- tamam götürmesin...
:=)
bu da gülüyorum hemde o biçim gülüyorum anlamına gelir.
(bkz: formatı hiçe saymak)
:=> , :>

züehüeüeüheü (şahit oldum)
sanal alem dilinde kullanilan o gulusler, bilgisayarin urettigi bir sey degil. bizzat dilimizden cikan naralarin ellerimiz yoluyla ekrana yansimasi. ha bunu dusundugumuzde zaten o gulucukler bizde vardi. oysa biz o kadar kendimizi hor goruyoruz ki...
simdi ben ahhaha diye yaziyorum. gercek hayatta boyle guldugumdendir belki. belki otistigim belki karsimda olan insani sinir etmek istiyorum. ama bunu sanal aleme dusurmeden once gene ben kullaniyor ben elliyor, ben seviyor ona sadece ben sahip oluyordum.
sanal alemde yaşıyor olanların yarattığı anlık gülücüklerdir. Mühim olan gerçek hayatta da sanal da atabildiği kadar gülücük atabilmektir.*
gülmeyle şaşkınlık arası durumlarda:
kljhgfjghlgh
"wohahaha" şeklinde gülmeye de rastlanmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar