bugün

melisa adındaki * kızın internette dolaşıp duran şarkısı . patlatırlar * bunu yakında
http://www.youtube.com/watch?v=tLOCvq-TQW0
bana vermezsen, deep'e ver. denilecek derecede güzel. yabancıya gitmesin.
"sana vermezsem kime vereceğim......kalbimi" aman ne komik, aman ne zekice denilesi şarkı sözü.

(bkz: yapıldı bunlar daha önce)
(bkz: akıl dağıtılırken tuvalete gitmek)
(bkz: fabrika çıkışından arızalı olmak) *
meşhur oLmanın en koLay yoLLarından bir tanesi "vermek"tir.. ajdar vukuat'ı yetmiyormuş gibi karşımıza bir de bu çıktı.. teLevizyonLara çıkmasa bari..

(bkz: motor)
(bkz: sen de haklısın ne diyeyim)
(bkz: herkes vermeye çalışıyor ben ne yapayım)*
gerçekten infial uyandıracak şarkı. benim infial uyandı bile*
Ajdar'ın di$i versiyonu olan ''Melisa'' nın türemi$ olup piyasa çıkı$ yapması beklenen albümünün çıkış parçasıdır.
inanki çok darsın deme alabiliyorum diye bir bölüm var ki şarkıda ohannes falan dedirtir.
*
(bkz: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim)* *
bu şarkıyı ilk duyduğum da "beach" diye tabir edilen yerlerin birinde oturuyoruz kızlı erkekli kalktık hadi denize girelim dedik ki "bak ömür geçiyor aşkım sana vermezsem kime vereceğim" bölümü çıktı ilk olarak kimse dikkat etmedi tabi bir arkadaşla göz göze geldik noluyo lan ifadesiyle sonra ayı edasıyla böğüre böğüre kahkahalar attık hala kimse anlamadı rezil olduk orası ayrı.
vermek eyleminden çok verilen nesnenin daha önemli olduğu cümledir.
(bkz: yıldız olsam ilk sana kayardım)
(bkz: rezillik diz boyu)

bak ömür geçiyor aşkım
sana vermezsem kime vereceğim (es) kalbimi
seni sevmezsem kimi seveceğim, gel hadi
var mı benim gibisi

inan ki, çok darsın deme! alabiliyorum
geniş bir yer var kalbimde ama seni çözemiyorum

bak ömür bitiyor aşkım
sen girmezsen kim girecek ki devreye
çok naz yaptım, hal mi bıraktım sevmeye
sabrım yok beklemeye

inan ki, çok darsın deme! alabiliyorum
geniş bir yer var kalbimde ama seni çözemiyorum
sezen aksu, gülse birsel gibi toplumda örnek olarak gösterilen türk kadınlarından iğrenmeme sebep olan şarkı. işte sanat, işte söz yazarlığı, işte alış kuvveti, pardon veriş kuvveti.
bu memlekette göte göt denir, biliyorum. fakat orospuya orospu denemiyor.
(bkz: ucuz seks göndermeleri yapan aptal parçalar)
facebook'da eğlence amaçlı paylaştıktan sonra arkadaşın biri iyi kızmış olacak ki her şeyi tek cümle ile özetledi.

"bir zamanlar insanlar şarkılarda sevgililerine 'siz' derdi: bir bahar akşamı rastladım size..."
http://www.youtube.com/watch?v=-Gxp62KXb4M
melissa isimli hatun un söylediği şarkı. valla nihat doğan darılmasın gücenmesin ama bu kız daha da bir malmış.
tıpkı amk gazetesi benzeri reklam politikası mantığıyla nam yapacağını zanneden ezme bir bayanın ortalığa düşecek olan şarkılıptırılıtıvpırpı pırşılası şeyi, şarkı denmez buna, delinmek isteyenin haykırışları denir.
bence türk müzik tarihinin gelmiş geçmiş en güzel şarkısı.
şarkı sözü evet gerçek. az önce yanımdan geçen kırmızı bir şahin araçtan yükselen kop kop nağmelerde yanılmıyorsam bu sözler vardı.
https://youtu.be/ylRDVsWT2-c

Töbe Estağfurullah bu ne biçim şarkı dedirtir. Ulan Türk musikisi ne hale geldi yaa, şarkılar bile sapıklaştı.
kalbimi diye devam eden şarkıdır. inan ki çok darsın deme alabiliyorum gibi serbest çağrışım yapan sözleri vardır.
Kalbimi.
1 kasım 2015 erken genel seçimlerinde halkın, düzeltiyorum: milli iradenin, sandık başında sanki - sağğğnnnkiii- mırıldandığı şarkı. Bana da öyle gelmiş olabilir.

Edit: t9
bir şarkı. üstelik bir kız söylüyor. bide "kalbimi" diye devam ediyor.
yersen...