bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 24.
    Hemde titreyerek..

Ah ilhan baba ah..
    3 ... roott
  2. 23.
    sana sarılınca
    gözlerini göremiyorum. ne cendereler dönüyor ah bir bilsem.

evet dokunmak, insan hissiyatını en kolay şekilde aktifleştiren bir eylem olarak nakledilmiştir. benim için bir eylemden öte bir şey değil ne yazık ki. gökyüzüne de dokunamıyorum ama orada seni her gece büyütüyorum.

neyse sarılmadan önce ve fazla gözlerin diyorduk onlara dokunmak meziyet ama 'bakmak' tam bir eziyet!
    7 ... asterlililyum
  3. 23.
    sana bağlanınca düşmem sandım. her yanım yarım yarım kalbim yine darmadağın.
    içinde bulunduğun durumu kelimelere nasıl dökeceğini bilmediğin durumlar olur bazen. yavaş yavaş onunla ilgili tüm her şeyi içeren küçük tuğlaları bir araya getirip sırtını yaslayacağın bir duvar inşa edersin zamanla. gözün kapalı orada olduğundan emin, yıkılacağından korkmadığın, hayata karşı bir set bir dalga kıran inşa edersin kendine. onunla onun ardında mutlu olacağını düşündüğün kalbindeki küçük sığınağın olur. sarılmak ise bu inşa ettiğin dalga kıranın harcı demiri sıvası olur. içinde eksiltmediğin yavaş yavaş seni içinde bitirdiğini anladığında sarılmaları eksilir yani sığınağın harcı eksilir onu bir arada tutan tutkalı eksilir. ve sen o onunla harmanladığın tuğla yığınlarının altında kalırsın. içinden çıkmayı hiç bir zaman tamamen başaramayacağım molozların içindeyim.
    3 ... sinekadam
  4. 22.
    cem adrian’ın (bkz: Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum) albümünün, en güzel parçası sanırım.

“sana sarılınca, geçer sandım, geçer sandım.
    sana inanınca, biter sandım.
    sana bağlanınca, düşmem sandım, düşmem sandım.
    her yanım yarım yarım, kalbim yine darma dağın.”
    20 ... feuille sechees
  5. 21.
    Aklıma bu geldi.

gecenin duvar yazısı
    7 ... kaybolan pena
  6. 20.
    Sanki huzura varıyorum.

Iyi ki varsın, beni yalnız bırakma.

Not:yastığım.
    4 ... rhymaster
  7. 19.
    düşüncesi bile dindiriyor bazı uzuntuleri ama boşver.
    4 ... blackinfinity
  8. 18.
    kalbim yine darmadağın.
    3 ... sarpimoleni
  9. 17.
    hep geçti. ama sen sarılmadın.
    8 -1 ... sateist
  10. 16.
    geçer sandım. geçmedi anasını sikeyim.
    4 ... greenplum