1. 1.
    Albümün en iyi şarkısı olduğunu düşünmeye başladığım cem Adrian şarkısı. ince buz üstünde yürüyorum ile başabaş bir de beni böyle bırakma yı çok beğenmiştim ama bu şarkı dinledikçe çok çok hoşuma gitmeye başladı, yarışı önde götürüyor. Sözler zaten müthiş, müzik de dehşet daha ne ya? Best Of cem Adrian'ıma da girecek yakında.
    2 ... bi gun yine useniyorum
  2. 2.
    insan vazgeçemiyor bırakamıyor bir daha diye devam ettirdiğim zaman zarfıdır.

Edit: Şarkıymış bilmiyordum.
    Edit 2: insan derken ben vazgeçemiyorum bırakamıyorum yani başkası sarılamaz.
    ... pilkunnussija
  3. 3.
    daha sabah neşeliyim ben kolay kolay melankoliğe bağlamam bugün demişken bu şarkıyı bugün dinlemem ile içinde, dipte köşede kalmış üzüntülerimi sanki hiç geçmemiş gibi ayyuka çıkarmış şarkı.
    çek karşına onu, söyle nakaratını ona, dile getiremediğin herşeyi anlat üç cümleyle.
    özetle; cem adrianın yine yaptığı şarkı.
    (bkz: adam yapmış)
    1 ... mysterium
  4. 4.
    Cem Adrian ın insanı depresyonun dibine sokan şarkılarından biridir. Kimisi için hiç bir sey ifade etmezken kimisi için söyleyemediği her şeyi ifade eder. En mutlu an da bile dinlenildiğinde moralinizin çökmesi kuvvetle muhtemeldir.
    1 ... yalnizliklaoldu
  5. 5.
    bir süre sonra bir şekilde sırık gibi ortada bırakacak durumdur. o sebepten ona sarılırken bile alında kendinize sarılın. yaşasın ömür boyu garanti.
    ... baymavi
  6. 6.
    sözleri güzel albümün de en güzel şarkılarındandır. sevmekten bahsetmiştir güzel de etmiş en güzel cümlesi de 'sanki ilk kez seven bir çocuk gibi seni sevdim'.
    ... pluie et poete
  7. 7.
    cem adrian'ın sana bunları hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum albümünden harika bir parça.
    https://youtu.be/lJwXS26Zrgg?list=RDHCYeB0EeMjiqE
    -1 ... bohem mavisi
  8. 8.
    şuan dinlemekte olduğum cem adrian şarkısı.

beynimi mi okuyorsunuz lan dediğim durumdur. *
    2 ... hubel
  9. 9.
    Her şey daha güzel olacak. ve dönüm noktam olacağına inanıyorum
    ... reyhannkrc
  10. 10.
    akıllarda sevdiğine sarılırkenki anı canlandıracak iki kelime. sana sarılınca her şeyi unutacakmışım gibi, yine eski biz olacakmışız gibi. komik nasıl da sarılırdın bana koklaya koklaya, şimdi hepsi bir rüya.
    1 ... peynirli kokarca dolmasi