bugün

karşı cinse duygu patlamasından sonra söylenen sözdür. akabinde sana aşıgım benimle çıkar mısın? sözü gelir. bu sorudan sonra alınacak cevapla söylendgine ya pişman olunur yada sevgi yumağı.

(bkz: aşıksan vur saza şöförsen bas gaza)
ben de sana aşığım cevabı alınırsa tadından yenmez. ters cevap alındığında ise pişmanlıktan için rahat olmaz.
biraz daha az masum seni seviyorumdan sanki..biraz daha tutkulu ondan gibi. sanki biraz daha gerçek, biraz daha istekli..birazcık da cinselliği hapsetmiş içine sanki. sanki.. tutup kendine çeker gibi. sert fakat samimi.
sonunda söyledin cevabı alındığında adeta ayaklar yerden kesilir.
candan erçetin şarkısında geçen ve ömrü özetleyen söz öbeği.

Hayranım sana
Sabrına
Sakince karşımda durup
Meydan okuyan o tavrına
Varlığına
Korkmuyorum
Ruhumdaki fırtınada boğulmaktan
Karanlıkta yollarımı kaybetmekten
Biliyorum kurtarırsın beni sen
Işığım deniz fenerim
Işığım sana aşığım
söylenmesi durumunda insanı dünyadan soyutlayabilecek kadar mükemmel olan iki kelimedir sadece.
artık inanılmaması gereken bir cümle. çünkü her canı isteyen rahatça söyleyebiliyor gerçekte aşık olmadığı halde. milletin ağzına sakız olmuş resmen.
(bkz: sana seviyorum)
duymayı ve söylemeyi çokça sevdiğim söz öbeği.
OYSA NASIL ISTEMISTIM SEN GIDERKEN KOSUP BOYNUNA SARILMAYI...YAPAMADIM
NEFRETIM TUTU BENI..

SIMDI NE DIYORUM BILIYORMUSUN?

KESKE BITMESEYDI..KESKE HEP BENIM OLSAYDIN.. NASIL OZLEDIM BIR BILSEN..
sana aşığım.
sana aşiğımdan sonraki karşıdaki insanınvereceği cevaba bağlı mutluluk veya mutsuzluk getirecek cümledir.
kısaca boş laf. aşk ispat edilebilecek bir şey değildir. hergün ilgilensen, arasan sorsan, ona güzel şeyler söylesen de kendini aşık gibi gösterebilirsin. nerden bileyim senin içindeki duyguyu ben.
Desende inanmazlar zaten rahat ol.
aşkın bir duygu durum bozukluğu olduğunu düşününce anlık olarak kabul edilebilir bir ifade aslında, bu yüzden yalan söylemediğini düşündüğümüz ve daha sonra şaşırtan insanları yargılamaya hakkımız var mı burası tartışmalı hale geliyor.

aşktan daha kalıcı bir şeylere yaslanmak gerek ilişkilerde sanırım bana aşık zaten ya da yalan söylüyorsunnn demeden önce.
Karsinizdaki insanin hayatini nasil sikmeye baslarsiniz? In ilk adimi olan cumle.
Bunu bil sana aşıgim.
Aşık olduğunuz kişi bunu size söylediyse dünyanın en mutlu insanı olursunuz. Öyle bir cümle ki, insanı iliklerine kadar titretir.

Her şey bitti derken çıkagelen o insan söylediyse hele, Tanrı'nın bir lütfudur.
bu sözü siz söylediyseniz sorun yoktur. kendinizi bir kuş olup uçacak kadar mutlu hissedersiniz,
ama bu söz karşı taraftan geldiyse,
inanılmaması gereken, dünyanın en tehlikeli yalanıdır.

sana aşığım diyen o kişi ansızın gittiğinde arkasında şunu bırakacaktır :

(bkz: küllenen aşk)

asıl mutluluk veren sevilmek değil sevmektir.
ne demişti üstad orhan gencebay : insan sevdiğini çok iyi bilir ama sevildiğinden asla emin olamaz.
Yav he he deyin geçin.
Sanırım inanmakta güçlük çekeceğim bir cümle. Aşk çok güçlü bir duygu. Hemen kabullenemem.
ister insanın ister inanmayın bu cümleyi söyleyenlerin yüzde birinden daha azı gerçekten aşıktır. Bu yüzden seni seviyorum diyene inanmak daha kolay.
kendini bu kadar da önemseme gülüm demek istediğim yazarların içini titreştiren bir sözdür...

seni seviyorum'u sana aşığım sözünden daha samimi bulurum nedense...

hatta konuşmaya bile gerek yok. bir öpücük her şeye bedeldir...

söze değil davranışlara bakın.. sözlere fazla kapılmayın dostlar. davranışlardır esas olan.
Repçi Patron'un sosyopat albümünün 7. parçasıdır.
(bkz: aşık)

https://youtu.be/PwgPAYtAmnU
güncel Önemli Başlıklar