bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken şapşiktir.

her şeyden önce, şunu söylemeliyim: yanıyoooor yanıyoooor amına koyim! bu kalp, tereddütleri gidermek, başlığı anlaşılır kılmak için yanıyor. de haydi o zaman.

ayağın topuğu denen bölge, erojen bölgelerin başında gelip oğşanması, dillenmesi ve tazyiki esnasında ait olduğu vücutta fazlasıyla kan pompalanmasına neden olan güzide bi bölgemizdir. öte yandan aynı bölge, garip şekilde sert ve kemiksi yapısıyla bilinir. ben bunu dermatoloji uzmanı hekimlen bilene tartışmam. tesisat.

şapşik ise, daha ziyade olumsuz emme bir o kadar da sempatik ve sevimli bir hitap imlecine karşılık gelmektedir. temsil misal, birine sadece kızsanız ona, "salak" veyahut da "amını dizine indirdiğimin am biti" diye seslenebilirsiniz. oysa kızdığınız şahsiyet, hatalı olmasının yanında aşırı derecede sempatik ve sevimli ise "ayyhh hadi ordan şapşik" dersiniz.

kalbin istediği oldu. nedir? başlığı anlamayan arkadaşların tereddütlerini gidermiş olduk. elde var 1.

sonuç olarak, ayağının topuğunu, erojen bölge olmaktan ziyade sert ve darbeli bir bölge olarak kullanmayı yeğleyen bir şahsiyetin, kızdığı bir arkadaşına göz dağı vermek için böyle bir ifade kullanması hayatın olağan akışına çok da aykırı gelmiyor bana. nedir yani, sen, "toynağını siktirtme hareretli amcık ağızlı" diye söverken bu arkadaşın tepkisini "sana ayğımın dopuğuynan naaah böyle vuraaarım" demesi makul değil mi?

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız şapşiktir! sen daha türkçe konuşmayı beceremezken, cimnezyumla uğraşmayan, elastiki olmayan bir şahıs olduğun müddetçe taaa ayağının topuğuynan rakibine/rakibene nasıl vuracaksın ahhh allahtan korkmaz kuldan yılmaz! ben bu sözlüğe ilk geldiğimde çok uyardım seni şapşik. "şunu yapma", "bunu yapma" dedim. n'oldu? beni eksiye boğdular. beni arayıp abi beni dövdüler dediğin zaman seni pezevenklerin elinden kurtarmadım mı? senin için bi dünya eksiyi göze almadım mı? eee niye hala sözümden çıkarsın bu tip şeylere imza atarsın şapşik! lütfen artık kendine çeki düzen ver!!!
bilhassa betonda yalın ayak yürüyerek ayağının dabanını ve dobuklarını iyice nasırlaştırıyor ve sertleştiriyorsa eğer, o şapşik ki dünyanın en güzel shapshiqué'dir.
güncel Önemli Başlıklar