bugün

defne samyeli'nin eski eşi eren talu'nun 2010'da verdiği röportajda bahsettiği olay.

--spoiler--
Defne Samyeli’nin ‘aldatıldım’ itirafından sonra eski eşi Eren Talu’nun 2010 yılındaki röportajı tekrar gündem oldu: “Defne beni evli bir adamla aldattı. Telefonunda adama gönderilmiş çıplak fotoğraflar gördüm. Bunları öğrenince benden 6 ay daha adamla sevişmek için izin istedi.”
--spoiler--

görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/kadra...tatus/1227523301695774720
görsel
Defne nin eşi temsili.
içeri girdiğimde richard kocamı sıvazlıyordu !
içeriye girdiğimde aslında içine girmiş olduğumu anladım. O kadar genişlemiş.
Üşenmedim hepsini tek tek okudum ve giderek soğumaya başlıyorum artık. Sonra kadınlara güvenmeyip kısıtlayınca suçlu oluyorum. Adam rahat bırakmış ne istediyse izin vermiş ve yaşadıkları ortada. Her iki tarafta Zayif iradeli olunca böyle olaylar yaşanıyor.
O adamin kim olduğu ile alakalı acayip senaryolar vardı..

Bir gün bir kaset çıkar ben diyim.
(bkz: psikolojik kadın terörü)
Ya hepinizin amk. Adamın da kadının da bu zihniyetteki herkesin de.
Kadın adamı aldatıyor, daha fazla aldatmak için izin istiyor. Adam izin vermiyor. Bu arada o da bir boklar yemiş önceden. iğrençsiniz.
Gerçekten bu insanlar mutluluğu hak etmiyor. Her aldatan bir gün aldatılır, burada bir adalet olduğunu düşünüyorum artık.
Eşine böyle bir izin isteyecek cesareti veren erkeğin suçudur.
Karşılıkli aldatma varsa bir ödeşme mi oluyor yani. Bu alişkanlığa döner yalnız.
bu marjinallik çıtası bizlere göre çok yükseliyor. ben bildiğin kalas gibi insanmışım.

edit: isterseniz az bir farkla 6 ay yerine 8 ay sevişebilirsiniz.
Evliyken yapılan bu tarz şeylere karşıyım. Bekarken yap arkadaşım. Evliysen de git boşan.. mide bulandıran insanlar sizi.. kimse masum değil bence hepsi birbirinden suçlu! Yazık. Çocuklarından utanır insan..
Tren raydan çıkmış. Dizilerde yaşanan ne varsa uygulamışlar. Entrika seks alkol para şöhret.
Bol aldatmacalı Diziler için Pilot bir ilişki yumağı resmen.
Çok eski mesele. Adam da öncesinde kadını defaatle aldatmış yalnız onu kısa geçip söylememişler. Kadın da intikam için eski bir cnn muhabiriyle kırıştırır ve olaydan sonra eşini haberdar eder. Zaten bu olaydan sonra boşandılar. Çağdaşlık demokrasi ekonomik özgürlük ve serbestlik de maalesef böyle handikapları beraberinde getiriyor. Varlık çoğu insanı bozuyor.
Memleket memleket olmaktan çıktı
Recebistan dönüştü.
2 çocuğu varken eski eşi hakkında şu röportajı veren birinin hiçbir dediğine inanmam.
defne samyeli türkiye'deki en güzel kadın. boğaziçi üniversitesi mezunu.
bu kadını elinden kaçırmak fena koymuş. karakter de olmayınca çenesi düşmüş işte.
cem yılmaz da salaklığına doymasın. serenay da hoş bir kız ama o yaştaki bir erkek için defne piyangoydu.
izinsiz yapsa aldattı dersiniz. kadın izin istiyor daha ne yapsın?
düşünceli kadınmış vesselam.
medeni bir hareket izin istemese kocasini aldatmis olacakti boyle hic olmassa aldatma gibi bir durum olmuyor sadece boynuzlama diyebiliriz.
Daha neler dönüyor neler bilmediğimiz. Bu ünlü denilen insanlar hangi siyasetçilerle yatıyorlar kimbilir.
2. Bir menderes vakası mı yoksa ?
kimleeer kimlerle.
güncel Önemli Başlıklar