bugün

parası olsa ifyonlu olurdu...
kafa kızlardır. severiz.
Çok güzel bir gülümsemeleri olur, feyyaz yiğit öyle söylüyor.

https://youtu.be/a71Li4LQUaU
akıllı olurlar.
daha çirkinini görmedim.
karadeniz gbi hırçın ve dalgalıdırlar.
Samsunlu olabilirler.
Verici olduklarına katıldığım olay. Sözlükte bile vardı zamanında.
süper seksi, süper güzel, süper zeki kızlardır. çekemeyenler çatlasın.
tanıdıklarımdan yaptığım tespite göre ya ateist yada ateizme meyilli olan kızlardı. gerçekten çok yazık şu samsun karadenize hiç yakışmıyor keşke ordunun veya sinop un ilçesi olsa..
yalan amk.
tek seferde 1 tencere sarma yiyorlarmış.
Terbiyesizlesmeyin. Adam olmak böyle birşey değil.
'verme potansiyeli' ananda olmasa dünyaya gelemezdin delikanlı.
verme potansiyeli yüksektir bakmayın muhafazakar falan göründüklerine üniversite ye gelenlerini anlatsam roman olur.
kezban olarak tabir edilen tür tam olarak budur. ekseriya lise mezunu olup onu da dışarıdan okumuştur. ilkokulluların iş başı yaptığı yerlerde masa başı iş yapar, efendi/müdür/patron/patroniçe gibi takılırlar.
yalanı çok iyi söylerler karşısındaki çok guven verirler ama hainlerdir heleki ladik ve kavaklı olanları k*urtler daha iyidir.
handjop konusunda oldukça başarılı kızlardır.
üniversitede 5 tane samsunlu kızla yattım taytlı mini etekli felan.
görsel

Şehre göre kadın ayrımı yapmam; ama Samsunlu kadınların bahsi geçince aklıma hep üstteki görsel geliyor.
doğru düzgün görmedim.
samsunlu kızlara nasıl çamur atsak başlığı.
nerde hanı samsunlu kızlar
samsunluyuk.
evli bile olsa aldatan kız türüdür. uzak durun.
samsun şehrinin mozaik nüfus yapısı, kızlarının güzelliğine sirayet etmiş durumda. misal kavaklı Çerkes kökenli bir kız tanımıştım, altın sarısı saçları, mas mavi gözleri, uzun zamandır gördüğüm en güzel ilk 5 kız arasına girer. yine Samsunlu arnavut kökenli bir esmer bomba tanıdım, babacım böyle birşey yok. Samsun kentinde, Çerkes, Selanik, Arnavut kökenli binlerce insan vardır. çok renklidir. güzeldir, eğlenmeyi severler.