bugün

--spoiler--
samsung yazarlara para veriyormuş ben öyle duydum
--spoiler--
(bkz: dudullu posta)
Antalya'nın serik ilçesine benzer eriği andırır, ekşi değildir.
sözlük yazarı olabilenler için samsung türkiye'nin istedikleri modelden yazarlara birer adet gönderdikleri telefonlardır.

toptan edit : özel mesaj yoluyla "gerçek mi?" sorusunu ileten onlarca yazara hitaben;

hayır, sadece şakaydı, ama çok heveslendiyseniz alırım birer tane ne olacak, yeter ki mutlu olun yahu...
kaliteli telefonlardır. diğerleri gibi yavaş değillerdir, candırlar.
piyasanın nokialara nazaran daha ucuz olan telefonlarıdır.
samsung jet ve omnia kullandım.ikisi de gayet başarılı telefonlar.

star ve corby serisi fiyatı ile orantılı olarak daha mütevazı telefonlar.fakat fiyatına göre avantajlılar onlarda.
kameraları da sağlamdır.
çoğunun dokunmatiği berbattır.
Dokunmatiği diğer telefonlar gibi ekranın üzerine güç uygulayarak değil hafif dokunuşlarla da hi algılayabilen ürünlerdir. Kimi farklı üreticiler dokunmatik kalemi vb. ek ürün ve aksesuarlar çıkararak ekran kalitesi'nde ki bu kalitesizliği kapatmaya çalışmışlardır.
hassastır. düşmeyi geçtim hafif bi çarpmaya bile gelmez.
apple'ın samsung şirketinin taklit yeteneğinin bu derece gelişmiş olduğunu öğrenmesine sebep olan telefonlardır.
çoğuda çürük telefondur. nedendir bilinmez ama aşahsım tarafından alınan iki tane dokunmatik samsung telefonda en az bir kez olmak üzere servise gitmiştir. nokia ile kesinlikle yarışamayacak düzeydedir.
(bkz: ergen telefonu)
nokia'nın hertürlü eline verecek telefonlardır. 2-3 tane modeli iphone ayarındadır. tek eksikleri dayanıklılık sorunudur. yinede piyasada ki eş özelligindeki telefonlara göre daha ucuz ve kalitelidir. ancak ucuz modellerinden kaçınılmalıdır. bende de bir tane modeli olan telefondur.*
galaxy serisi çok iyi olan telefonlardır.
belediyenin dağıttığı telefonlardır. (bkz: corby) (bkz: star) (bkz: monte)
samsung marka teknolojik telefonlardır.

samsung wave, galaxy serileri piyasayı duman eder.
entry sonu x6 ile biten yazarlara dağıtılacağı açıklanan telefonlardır.

--spoiler--
evet, üçüncü talihli de benim *
--spoiler--
s8000 ya da s8003 diye bilinen "jet" modeli de oldukça iyidir. versiyon yükseltmke mümkünse daha da iyi olur. 3g wifi navigasyon gibi bilimum icat mevcuttur. ayrıca şarkı tanıma gibi bir özelliği vardır ki ıphone 4 kullanan adam bile hayran kalmıştır.
(bkz: arızalı)
galaxy serisi dışında 5 para etmez telefonlardır.
appledan bile iyilerdir şahsi görüş olarak ama bence ikiside eşit gibidirler.
çabuk bozulan telefonlardır.
samsung s galaxy 5830 ace içlerinden gideri var denilebilecek olanıdır.
yoldan geçerken herhangi bir simitçinin cebinde olabilen bir telefondur.
güncel Önemli Başlıklar