1. 1.
  Aman aman dikkatli olun !!.


  samsung telefonların çökmesine neden olan fotoğraf
  samsung telefonların çökmesine neden olan fotoğraf

  Samsung akıllı telefonların çökmesine yol açan bir duvar kağıdı olduğu ileri sürüldü. Sosyal medyada paylaşılan dağ manzaralı fotoğrafın kullanılmaması uyarısı yapıldı.

  Fotoğrafta gün batımında dağ ve göl manzarası yer alıyor. Paylaşımın altına yorum yapan kullanıcılar da resmi duvar kağıdı olarak denedikten sonra telefonlarının yeniden yüklenmeye, takılmaya ve kapanmaya başladığını ifade etti.

  Bazı kullanıcılar da tüm verilerini kaybettiklerini belirtti. Kullanıcılardan bir de sorunun sistemin işleyemediği yanlış dijital dosya profilinden kaynaklanabileceğini kaydetti.

  Gönderinin sahibi de daha sonra Samsung’un yanıt verdiğini ve soruna karşı özel bir güncelleme hazırladığını ifade etti.

  https://tr.sputniknews.co...lan-duvar-kagidi-uyarisi/
  -3 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Çok güzel ama ya iphone de yaptım bir şey olmadı.
  ... vexillarius of theodopolis
 3. 3.
  haber kopyalıyorsun bari doğru araştır. samsung ile ne alakası var? her samsung telefonda olmadığı gibi sadece samsung telefonlarda da olan bir durum deği bu. android'e ve sürümüne bağlı bir durum. bu resim sRGB yerine RGB kullanıyor. bu hatanın sebebi fotoğrafın renk sisteminden kaynaklanıyor yani. Android’in tercih ettiği sRGB yerine RGB renkleri kullanan bunun gibi resimler, Android 10’da ve muhtemelen daha alt sürümlerde ekranın sonsuz buga girmesine neden oluyor.
  yani burada yapılacak şey telefonu güvenli modda açıp resmi telefondan silmek.
  10 -2 ... dertler derya olmus