bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    samsunk marka tüm telefon modellerinin bok gibi olmasıdır. Nokianin eline su bile dökemez.
    2 -4 ... bay ilginc adam
  2. 2.
    genelleme yapılamayacak önermedir. zira wave 1 diye telefon yapmış adamlar iphonelar yanında halt etmiştir. tek eksiği yazılım konusunda destek yoksunluğudur. nokia' nında iyi telefonları yok değil ama çoğu dandik malzemeden yapılıyor.

kişisel not: ben 6 ay kadar nokia 5800 kullandım bir kere elimden düştü telefon kullanılamaz hale geldi, 2 yıldır wave 1 kullanıyorum defalarca elimden düştü hala aynı, ekranda çizik bile oluşmamıştır.

edit: yazım yanlışı
    2 -1 ... everything within us
  3. 3.
    muhtemelen android'li telefon kullanmamış insan repliği olabilir. emin ol androidli samsung'a geçtikten sonra symbian için, 'bu ne amk, mağarada yaşıyomuşum lan ben' dedirtir. ayrıca samsung güzel lan öyle demeyin.
    3 ... jarrus
  4. 4.
    samsung un eski model telefonlarını kullanmış olabilecek kişinin söylemi olabilir. zira samsung galaxy serisi ile kendini aşmıştır. nokia ise olduğu yerde saymakta diye düşünüyorum.nokianın tüm telefonlarının işletim sistemi synı denilebilecek düzeyde, çok klasik ve alışılmış.
    -1 ... vesvasi hannas
  5. 5.
    --spoiler--
    gerçekten baya bir ilginç adammış
    --spoiler--

note 2 kullanıcısı olarak söylüyorum, bu telefon eğer bok gibiyse, ben böyle boka kurban olurum birader. *
    1 -1 ... hipnozcu
  6. 6.
    --spoiler--
    Kim ne derse desin ben onu bilir onu söylerim samsung android'in yüz karasıdır.Beşpara etmez sadece gece net görüş veren güneş ışığı altında şemsiye açmak icab eden rgb diziliminden kaçıp daha ucuza mal ederek daha fazla kazanmak için pentile dizilimli amoled ekranı literatüre sokan firma samsungdur.Ram optimizasyonu sıfır rehberi 4 saniyede açılan s4 gibi bir modelde open gl3.0 desteği vermeyerek kalitesiz cpu ve gpu larını türkiye ve benzeri gelişmekte olan ülkelere kakıtıp qualcomm gibi mükemmel işlemciler ve ekran kartları üreten bir firmanın ürünlerini lte şemsiyesi altında gelişmiş ülkelere vererek türk tüketicilerini enayi yerine koyanda samsungdur.S serisi cıkartıp arkadan yok mini active zoom s600 s800 yok octalı adreno 330 gpu yok power vr sgx 544 mp3 gpu karmaşası yaratarak onlarca benzer modelle piyasayı çöplüğe çevirip sıfır cıhazın fiyatın 2 ayda %40 düşmesine sebep olanda samsung dur.Bkz s4 peşin internette 1500 tl ye düştü, 5 ayda 500 tl değer kaybetti.Aynı zamanda profesyonel bir hırsızdır, apple patentlerini kutu tasarımına kadar çalarak bu noktalara geldiği herkesin malumudur.En sonda sony nin su geçirmez telefon üretmesi üzerine xperia z özelliğini s4 activ de sunmuştur hemen akabinde.Milyonlarca insana yakın zamanda yaşattığı bada faciası ortadadır.Damacana plastiğinden ürettiği cihazlarının malzeme kalitesi ve tasarımından şikayet etmeyen allahın kulu yoktur.Kalitesiz ürünlerini insanlara satabilmek için 11 milyar dolar reklama bütçe ayırmasının başka izahı olamaz microsoft nokianın telefon bölümünü 7 milyar dolara satın alırken rakibinin reklama 11 milyar dolar ayırması başka türlü izah edilemez, gerçek manada akıllı telefonu dünyayla buluşturan steve jobs hiçbir zaman bu kadar pazarlama bütçesi ayırmamıstır apple da bile bu tamamen insanları tesir altında bırakıp göz boyamaktır reklama para ayırmadan heryere stand kurmadan sadece lg gıbı sony gibi htc gıbı iphone gibi kalıtesıyle ürün satması mumkun degıldır.Bu ve bunun gibi yüzlerce nedenden dolayı samsung androidin yüz karasıdır.
    --spoiler--

(bkz: samsung un müthiş hilesi)
    2 ... anambunelan
  7. 7.
    sonuna kadar haklı önermedir. at gözlüklü teknoloji cahili plastik telefon sevicileri anlamaz tabi bu gerçekliği. o karşı çıktıkları apple kazıklıyor zannederler ama kendileri kazıklanmaktalar haberleri yok. zamanında da nokia'ya bok atanlar bugün samsung fanı olmuş çıkmış.
    1 -1 ... motor
  8. 8.
    amele gibi apple store önünde beklemek isteyen salakların düşüncesidir.
    1 -2 ... system error
  9. 9.
    özellikle galaxy serisidir.
    2 ... mr stan
  10. 10.
    samsung telefonları sik gibidir. önemli olan işlevidir ama herkes boyuna aldanıp 6 inç alır...
    3 ... ah bal yok oluyorum