1. 1.
  Ne bileyim .
  2 ... peynirlipogaca
 2. 2.
  Şu an iphone plus kullanmaktayım fakat samsung iphone u geçti, fiyat olarakta note 8 le birlikte epeyce fark attı. Oysaki samsung ilk piyasaya çıktığında biz onu iphone a göre makul fiyatlı akıllı telefon olarak sevmiştik.
  ... murat1492
 3. 3.
  samsung ne amk kalem pil alınmayacak marka.
  8 -7 ... bigbadtrip
 4. 4.
  Samsung'un hangi serisi olduğuna bağlı bu tamamen note serisi ise tabii ki Samsung.
  8 -3 ... fait saik kabasiyanik
 5. 5.
  1 iphone parasına modeline göre 3-5 tane samsung alabileceğiniz karşılaştırmadır. peki bu kadar fiyat farkı neden ? misal iphone da olup samsung içerisinde olmayan ve bu kadar fiyat farkı yaratan şeyler nedir. iphone sadece isim başka bir numarası yok zamanında bende kullandım ancak 1 aydan fazla katlanamadım değiştirdim geri samsung ile.
  17 -8 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Xiaomi.
  7 ... planimdabuyoktu
 7. 7.
  iphone un adı samsung un tadı .
  1 -1 ... karaincininlaneti
 8. 8.
  samsung nedir olum. samsunga telefon mu diyorsunuz. semsang mi sony mi desen gene sony derim bir de iPhone ile kıyaslıyorlar. Samsung tek bir şey için tercih edilebilirdi yerleşik görüntülü araması olduğu için ama artık whatsappta da görüntülü arama olduğu için hiçbir tercih edilebilirliği kalmadı o cam gibi telefonların. sehpanın üstünden düşse kırılıyor haha.

  edit: oo camcılar eksi butonunda buluşuyor. partiii. sizi tabak kırıyormuş gibi samsung kırarak karşılıyorum arkadaşlar.
  5 -14 ... ben jackin mahvolmus hayatiyim
 9. 9.
  yazar burada ozellikle mi boyle bir baslik acmis dedorten baslik...
  efenim kiyaslamayi neye gore yapacaginiza bagli olarak degisir, teknik kiyaslamasinda samsung es yedi edç ayfonun son modelini ezip gecmistir. karsilastirmalari ve yorumlari okuyabilirsiniz. ama derdiniz masaya telefon araba anahtari sigara koyan tip olmaksa kesinlikle ayfon alir.
  kisaca vs yanlis yapilmis...
  2 ... pagenotfound
 10. 10.
  Canım hiç öpmiyim kendime ait işletim sistemim varda. Tabikide iphone.
  5 -6 ... gokyuzukimseyeaitdegil