bugün

görmemişin ayfonu olmuş. evet.
galaxy s3 um var 13 model 4 sene oldu ufak tefek arızalar haricinde bana mısın demedi.Bu mu 1 seneye çöp olan samsung
marka yarıştırmak için telefon alanların zekasından daha normal bi zekadır.

telefonun bi üst modeli çıktı diye anında alıp kapitalizme destek veren insanlar sadece aptal gibi görünüyorlar. havalı vs değil.

troll olduğunu bildiğim halde tepki veriyorum. çünkü kimse tepki vermiyor. bi anlayın artık bir şey pahalıysa bunu sorgulamanızın gerektiğini. aldığımız nefese kadar vergi dolduk. genele bakınca asgari ücret az, fark etmeseniz de her şey olması gerekenden pahalı. şu kredi kartları da olmasa boka batmıştınız. ki kredi kartlarıyla daha da boka battınız da en azından bi şeyler alabiliyorsunuz. neyse bunların acısı birkaç yıl sonra çıkar muhtemelen o zaman düşünülür.
biliyorsunuz ülkemizde götünü dahi satıp iphone alacak tipler ülkemizi ve hatta sınır ötesi operasyonları yönetiyor..

telefonum 1500 tl ve halledemediğim hiçbir iş yok.
siz ayfona 3 bin lira para verip sırtına binip dünyayı mı geziyosunuz anlamadım ki amk?

bırakın artık şu marka takıntınızı, işinizi görene yönelin, şekilli şüküllü, popüler olana değil.
samsung candır, gerisi heycan .
Elin abdlisinin 3 kuruşa mal edip 300 katına sattığı telefonlardan bir tane edinince sınıf atladığını sanıp övünen bir moronunki kadar düşük olamayacağı kesindir.
hahaha ne mal başlıklar açıyorsunuz ya. j5 kullanıyorum 2 seneyi geçti. herşey tak tak tak ilk aldığım gün gibi. bi de ne ıphone muş arkadaş. apple sana ait olsa bu kadar kayırırdın. her neyse ıphone unu da al defol.
Salakça yöntemlerle insanların zekasını ölçmeye çalışan insan müsvettesinden daha zeki olduğu garanti.
ayfondaki bir çok uygulamanın, pardon, eplikeyşının ne işe yaradığını bilmeyip, ahkam kesen insandan farkı olmayan insandır.
burada zeka kıstasına hiç girmeyeceğim, zira zeka kullanılan telefonla ölçülseydi, ohoooooo.

bir beyin atmığı düşünce.
sasung iyidir güzeldir candır. yıllardır samsung dan memnunum.
2 senede eskiyor.
Kullanışı kolaydır. Çabuk alışırsınızn aklı olan samsungdan Şaşmaz zaten
2+2=ekran çizikliği,batarya şişmesi.
3.5 senedir j7 kullanıyorum, aypona o parayi verip, google, youtube, insta, face yapanlara akıl fikir diliyorum.
4 senedir j5 kullanıyorum hiç bir kasma donma ve benzeri sıkıntı yaşamadım. defalarca yere düştü ama ekranda çizik bile yok taş gibi.uzun sürede değiştirmeyi düşünmüyorum değiştirirsem alacağım marka yine samsung olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar