bugün

(bkz: bir an dh forumda hissettiren başlıklar)
Farklı şarj aleti deneyerek çözülebileceğine inandığım sorun. Olmadı factory reset o da olmadı yazılım güncelleme veya custom rom ile kesin çözüm olabilir. Daha da iyisi servise götürmek.
garip sorundur. anlamsız sorun.

5 saatte şarj anca doluyor.

aldığımda 2 saatte bilemedin 2,5 saatte doluyordu ne olduysa 5 saat sürüyor pişman oldum bileydim htc falan alırdım.
Android 4.1.1 güncellemesini aldıktan sonra gerçekleşen sorundur. Kimi kullanıcılarda telefon hiç şarj olmamaktadır, kimilerinde ise yalnızca kapalı durumda şarj olmaktadır.Can sıkan bir durumdur. 4.1.2 güncellemsiyle sorunun düzeleceği varsayılan durumdur.
http://www.sondakikahaber...sten-cep-telefonu-uyarisi
kutusunu açtım ilk şarja taktım bide ne göreyim şarj olmuyor düşüyor üstüne üstlük... teknik servise götürdük sıkıntı sarj aletindeymiş yenisini verdiler şarj aletime takılı şekilde olmasına rağmen hala düşüyor şu an bile kanser olmama az kaldı samsung... şarj aletin batsın, şarjın batsın, galaksin batsın, esin batsın, 3'ün batsın... samsung kere kaliteni sikiyim emi...
sorun falan kalmadı la vallaha... en son 2 gün önce taktım şarja telefonu, bir dahada takmadım nasıl oluyo diye merak ediyorsanız tuş kilidini bile açmıyorum nerdeyse bi gündür öyle boş boş bildirimler geliyo açıp bakmıyorum bile... hazır bunu yazıyorken bi açıp bakayım durun...

facebook bildirimleri, banka mesajı, operatör mesajı, 6 tane hotmail, 3 tane gmail, arama yok, lig tv galatasaray maç bildirimi 2-1 yeniyomuşuz...

uzun lafın kısası yalnızlığın smartphone'lara etkisi göz ardı edilemeyecek kadar mikemmel! *

edit: ha bu arada şarj yüzdesi (36)
samsung s2 alarak çözülebilecek sorundur.
Çöpe at düzelir.. bende kullandım sağlam telefon yalan yok ama ömürlerini doldurdular. ne yazık yeni nesil telefonlar kullan at şeklinde üretiliyor. Bir süreden sonra düzen tutmuyorlar. Bizdeki hala sağlam annem kullanıyordu bu yaza kadar düşürmüş çantasından arabadan inerken. Ekran gitti. Değiştirelim dedik 300 tl istediler gittim yeni telefon aldım. 300 tl ekran fiyatı nedir ya hemde s3 için. Saçmalık.
soket yeri arizasindan kaynakli olan sorundur.