1. 104.
    Yeni nesil samsung e250.
    3 -1 ... mert41994
  2. 105.
    aldiktan sonra herkeste oldugunu farkettigim telefonum. cok dusurdum ama hic bir sey olmadi. saglamdir.
    1 ... kottisortt
  3. 106.
    gereksiz bir telefon.
    1 -1 ... beyzaaa
  4. 107.
    Kullandığım odun gibi telefon. Arkadaş hiç bi atraksiyonu yok yav. Can sıkıntısını 2 ye katlıyor. Koskoca galaxy de nerden buldum bunu bilmiyorum.
    2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
  5. 108.
    fakir telefonu bile degil lan. bildigin takoz.
    2 -1 ... mrdean
  6. 109.
    boktan telefon.
    1 ... hem saskin hem de tepkili
  7. 110.
    benim gibi tuşludan okşamalıya yeni geçen biri için aysiki modeli kullanışlı olan telefon.
    6 ... seyiluk
  8. 111.
    bu telefon ülkemizde 500 tl ye satılıyor. peder bey amca bunu yurt dışından 150 riyale yaklaşık 75 tl karşılığı dövize almış. inanmadım inceledim imei'sine serialine baktım gerçek. pasaporta kaydettirmek için 120 tl istiyorlar. toplasan 195 tl ediyor. tamam telefonun alındğı ülkede vergi neredeyse %0 ama bu kadar da fark olmaz be abicim. desen ki ülke içi üreticiyi korumak için damping ve gözetim vergisi var. arkadaş bu teknolojinin içeride üreticisi yok. desen ki gümrük vergisi yüksek, gümrük vergileri uluslararası gümrük kanunda çeşitli anlaşmalar ile belirtilmiştir, ne kadar yüksek olabilir ?
    özet: bu telefon ülkemizde neden 305 tl daha pahalıya(120 tl lik pasaporta işletme parasınıda ekiyorum) satılıyor ?
    3 ... la catedral
  9. 112.
    sağlam telefon gibidir. arada dışarıdan gelen aramalara kendini kapatır, telefonu tekrar açıp kapatmak ister. onun dışında iyidir dediğimdir.
    ... yasevyasave
  10. 113.
    akıllı telefon modeli, fazla da abartmaya gerek yok diye düşündüğümdür.
    1 ... kartalbey