bugün

samsung gibi en fazla 1 sene dayanacak plastik bir çöp yığınına binlerce lira para vermenin akla mantığa sığmaması durumudur. gidin iphone alın demiyorum ama samsung nedir ya? piyasada o kadar telefon varken müşterisine saygısı olmayan, plastik, dandik, sıçar gibi telefon üreten, daha 1 sene önce çıkmış cihazına güncelleme desteğini kesen orospu çocuğu bir şirketin malına para verilir mi? mal derler adama. sırf bunlar yüzünden böyle overrated şeyler haketmedikleri kadar para kazanıyor.

kimse aksini iddia etmesin samsung dandik bir markadır ve kullananların %90'ı şikayet etmektedir. azıcık objektif bakınız canlarım. fanboyluğu bırakın boş işler bunlar.

not: telefonda şu özellik var bu özellik var diye kimse gelip ötmesin o özellikler düzgün çalışsa zaten markaya hakettiği eleştiriyi yöneltmeyiz.
bunun yerine zopo diye bi marka cikti. onu bi arastirin derim.
daha doğrusu iphone almak mallıktır. sansung dan daha düşük veya aynı özellikleri var samsungun 2 katı fiyatına satıyor. Ancak iphone a sonsuz saygım var çünkü bu akımı başlatan o.
iphone 5 in samsung note 3 den daha stabil olduğunu gözümle gördüğümden beri katıldığım önermedir.
Doğru bir önermedir.
samsung kullanıcısı olarak tasdik etmiyorum bunu.
Samsung'a para verdiğim için pişman değilim. Kendi açımdan memnunum bir sıkıntısını görmedim.
Götünü vererek telefon alan adamın beyanatı.
Samsung galaxy s 4 ün dayanıksızlığı göz önüne alınınca pek de haksız olmayan önermedir.
iki yıldır galaxy s3 kullanan ve bu yüzden yakın zamanda telefonunu yenilemeyi düşünen biri olarak hak verdiğim tespit.
kendisi mal olduğu için herkesin yaptığını mallık olarak gören mal beyanı.