1. 1.
  "hem suçlu hem güçlü" tanımına tıpatıp uyan, kansızdan ziyade bir orospu evladıdır.

  yol kenarında duran 72 yaşındaki yaşlı adamı önce aracıyla ıslatıyor, daha sonra tepki gösteren amcayı geri döndükten sonra araçtan inerek öldüresiye yumrukluyor.

  bu haysiyetsiz, şerefsiz, kansız orospu evladı derhal yakalanıp gerekli ceza verilmelidir.

  https://www.youtube.com/watch?v=b9SfOP9BoxU+
  10 -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 2. 2.
  Onun hakettiği ceza amcanın elindeki kürekle kafasının ezilmesi ve sapının sonuna kadar götüne sokulmasıdır. Kansız orospu çocuğu.
  4 ... serdarsl06
 3. 3.
  Bir söz duymuştum. " samsundan adam çıkmaz ancak kadınları on numaradır" diye. Aklima bu sözü getiren olay.
  2 -1 ... kontrollu insan
 4. 4.
  idam gelsinciler gelmeden..
  1 ... bituhafadam
 5. 5.
  ülkenin en gereksiz şehirlerinden birinde yaşanmış saçma olay.

  nerde on sene önceki samsun nerde şimdiki. eskiden huzurlu bir yerdi, küçük bir şehirdi ama şimdi neden aldığı belli olmayan bir göç hareketi var üzerinde. bir de bu harekete suriyeli, ıraklı kitle eklenmiş.

  geçtiğim günlerde kendisini ziyaret ettim. şehir şehirlikten çıkmış, her tarafta it kopuk, müptezel tipler sokak başı tutuyor. gözler fıldır fıldır, soldan suriyeli grup elinde kelebek sallayarak geliyor karşı arada ıraklı vitaminsiz üç beş lavuk bağır bağıra gülüşüyor. her cinsten, her ırktan garip gureba bir topluluk dolaşıyor sokaklarında. bazı yerlerde türkçe bile duyamayabiliyorsunuz. zaten içinde yaşayan çoğu türk vatandaşı boş beleş tipler, bir de buna bu garip eklentiler eklenince ortaya samsun gibi boş, gereksiz ve tehlikeli bir şehir çıkıyor. o ona sokakta bomba atıyor, bu tartıştığı kişilere şarjor boşaltıyor, çatıdan keskin nişancı halkı avlıyor, şu rus pazarı mevkiinde üzerine dua basılı kağıtları satmaya çalışıyor almayanı bıçaklıyor, park eden araçları yol boyu çize çize kadıköy mahallesine çıkanlar, köşe başlarında takılan apaçi tipli barzolar, çatılardan millete kiremit atan tinerciler, 10 tl’ye adam bıçaklayan dengesizler..

  ne ararsan var, mis gibi şehri bok etmişler. atakum ve civarı bile bu hale geldiyse orada yaşayana kolaylıklar dilerim. her an bir keskin nişancı tarafından vurulabilir, yere düştüğü an cüzdanını kaptırabilir, yerde ambulans beklerken ambulans şöförü trafikte tartıştığı biri tarından 52 yerinden bıçaklanmış olabilir. oracıkta durup duruken çok saçma bir şekilde ölebilir.

  bir şehir on senede ancak bu kadar kabuk değiştirebilir.

  bu bahsi geçen olay ise giriş seviyedir samsun için.
  3 ... galatasaray1905
 6. 6.
  (bkz: imam osurursa cemaat sıçarmış)
  Atalarımız her konuya bir nokta koymuş gerçekten. Geçen hafta olan polislerin hastanede biber gazı ile öldürdüğü dededen sonra ben bu habere şaşırmadım.
  2 ... misaki meii
 7. 7.
  Bu ülkede yaşanmaz tanımını hiç sevmem aslında. Neden yasamayacakmisim, ülke benim temizlenecek olan bunlar diyorum genellikle ama ilk defa şu videoyu izlerken içimden geçti. Nasıl bı millet olduk anlamadım. insanlık kalmadı içinde insanların. Bu zorbaya da ceza filan verilmeyecek.
  2 ... manik minyon
 8. 8.
  Bimere cimere heştegleyip şikayet edilmesi gereken kansızdır.
  ... ilberortayli
 9. 9.
  Konuyla ilgili yapılan soruşturmada bir kişi tutuklanmış, bir kişi de adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış.

  Enteresandır adalet bu sefer elini çabuk tutmuş.
  2 -1 ... serdarsl06
 10. 10.
  Samsun işte ne bekliyosun,
  isimli kansız.
  9 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii