bugün

bundan önceki zirvemiz fiyaskoyla sonuçlandığı için zuvvar, objebi ve redwire insanı olaraktan samsunlu arkadaşlarla tanışma, kaynaşma amaçlı bir zirve yapmayı planladık.

tarih olarak 14 aralık 2008 pazar gününü uygun gördük. yani bayramın son haftası.

gelmek isteyen arkadaşların özel mesaj ya da başlık altına entry girmek suretiyle varlıklarından haberdar etmeleri bizi çok mutlu ve mesut yapar.
mekan konusunda ve saat olayında seçici olacağımız zirvedir.
katılmak istediğim zirvedir.
polisten koruma istenmesi gereken zirvedir. samsun magandasının ne yapacağı belli olmaz.
kolej yolu yokuştur. zirvede biraları tokuştur...
istanbul'da yapılsa daha çok samsunlu'nun iştirak edebileceği zirvedir. ankara, izmir ve özellikle istanbul'un bu açıdan büyük avantajları var diğer şehirlere göre. niyetim zirveye bok atmak değil, aksine büyük şehirlerin hakimiyetine sitem etmektir. haydi samsunlular buluşun güzel güzel. vur vur inlesin istanbul dinlesin.
eski bir samsunlu olarak zirvenize katılmaktan onur duyacağım.
mekan olarak atakum patron ( yol tarafındaki) belirlenmiş ve saati 16.00 olacak olan zirvemizdir.
oldukça fedakar bir yazarımızın teşrif edeceği zirvedir. zuvvar yazar insanı 14 aralık olan bilet tarihini, 13 aralık olarak değiştirerek zirvemizi onurlandıracaktır. *
zirvebox'da resmen yayınlanmış zirvedir.
gelmeyi istediğim zirvedir.
bir bardak demli cay'ın çok istemesine rağmen katılamayacağı zirve. sebebi ise 15 aralıkta okulunda sunumu olduğu için 13 aralıkta 15 saatlik bir yolculuğa çıkacak olmasıdır.
kendim katılamayacak olsam da bir delege ile temsil olacağım zirvedir. samsunlu bir sınıf arkadaşım orada yer alacak, sözlük zirvesi merağını giderecektir. zuvvar'dan kim olduğu öğrenilebilir. iyi zirveler canlarım..
zirvebox a kaydımı yaptırarak geleceğimi resmileştirdiğim zirvedir. dir.
12sinde var olan zuvvar için toplanıyoruz zirvesinden sonra samsun'a ışınlanıp katılacağım zirvedir. * *
yarım saat önceden gidip mekanın garsonuna "abi bak bizim toplantımız olacak sözlük için gelenleri bu masaya yollar mısın?" dediğim zirve. lakin garson "o ne lan?" der gibi suratım baktı ardından dedim "abi gelecek kimseler birbirini tanımıyo çek bi ayar sen" oda arkadaş sitesi gibi bir şey sandı pis pis sırıttı geleni yolladı tabi.
bir dolu kişiydik bayağı eğlendik. patron macerasından sonra tabu oynamaya yonja kafeye gittik 5 e 4 olmamızdan ötürü yenildik. * ayrıca o takımda birbirini tanıyan iki çift vardı diyerek çamura da yatarım. en kısa zamanda tekrarlanması dileğimdir.
erken dağılmış zirvedir zannımca
(bkz: daha karpuz kesecektik)
bir bardak demli çayın #4279390 nolu entry sine rağmen, teşrif ederek bizleri şaşırttığı zirvedir. umduğumdan daha sıcak bir ortam olması ben ve yarışmacı arkadaşlarımın adına da sevindirici olmuştur. ayrıntıları zirveye gelen her yazar arkadaşımın nick altına yazarak, zirveden sonra birbirlerine nick altı giren yazarlar sınıfında kategorize edilmek isteyişimin problemli geçmiş çocukluğumla bir alakası yok. abartmayın o kadar. *
samsun samsun olalı, neler gördü.
(bkz: 19 mayıs 1919)
o kadar zirve yaptık bi tane fotoğraf çekmedik zirvesidir. bi dolu insandık telefondan da olsa gelmedi işte aklımıza. tüüh der geçerim.
yaran tabu dialoglarında görmek istediğimiz zirve.
bir zirve daha benim organizatörlüğümde başarıyla gerçekleştiği için kendimle gurur duyuyorum. bu taş tabuda az kişiyiz diyen arkideş içindi. *

zirveye geç gelmemin nedeni kız arkadaşımla sahilden salına salına gelmemiz değil, samsun'u pek bilmeyişi ve benim onu evden alırken kaybettiğimiz zaman yüzündendir. herkesten özür diliyoruz. * bu arada arkadaşım da sözlüktendi. laf arasında kaynadı sanırsam o da.

fotoğraf olayı en başta aklımıza gelmişti. hatta makinemizde vardı ama o kaynaşmış ortamda hiç aklımıza gelmedi. artık bi dahaki zirveye diyelim.

gelen herkese tek tek teşekkür ediyorum.

şimdilik en kısa zamanda görüşmek dileğiyle... *
katılmasam da güzel geçtiğine sevindim bu zirvenin. sonuçta referans olarak bir arkadaşımı yolladım ve kendisi bu zirveden çıkarken sözlük yazarı olmayı kafasına koymuş, hatta aldığım duyumlara göre şu an ilk 10 entry sürecini yaşıyormuş. emeği geçenlere teşekkür edilesi zirvedir. zuvvar'ın tüm çabaları için milyonlarca teşekkürü hakettiği zirvedir.
çok gelmek istediğim zirveye,kaydımıda yaptırmama rağmen.parantez içindeki( edit: iptal et) ibaresi, istenmediğimi düşünerek iptal etmek zorunda kaldığım zirvedir. ilginç bir yazarı tanımaktan mahrum kalmışlardır.
zirve sırasında bi çok sorum olmasına rağmen aklımdan uçup gitti. neyse diğer zirveye diyoruz ve en uzun zaman diliminde gerçekleştirmek üzere, en kısa zamanda zirvenin adını da vererek heyecanları kursakta bırakmıyoruz.
gidenlerin kesinlikle pişman olmadığı zirve. oyunlar oynandı sohbetler edildi gayet güzel vakit geçirildi. geleneksel hale gelmeseni temenni ediyoruz.