1. 1.
  istanbul kökenli olduğunu bilmeden pidesinin tadına baktığım işletme. gerçek pidenin ne olduğunu bilen hiçbir samsunluya önermiyor, hatta ve hatta; "--aman, uzak durun!..." diye de uyarıyorum.
  5 ... matasyonlu
 2. 2.
  --spoiler--

  Bafra turan usta derim. Giderim.

  --spoiler--

  turan usta olur... niyazi kesim olur... terme özler pide olur... çarşamba şehir lokantası olur... gülhan olur... pide55 olur... ama o "pidem" denilen yer asla olmaz!...
  1 ... matasyonlu
 3. 3.
  antalya etlipidesini yemeyenlerin pide diye yediği şey.
  1 -5 ... forza antalyaspor
 4. 4.
  ADAM istanbulun dan gelip samsunun kalbine pideci açıyor ve sizde gidip oradan yiyorsunuz şaka gibi. adam resmen pide kültürünüzün ırzına geçmiş. bence ordu pidesi daha güzel.
  1 -1 ... zeynanin yancisi
 5. 5.
  --spoiler--

  adam istanbulun dan gelip samsunun kalbine pideci açıyor ve sizde gidip oradan yiyorsunuz şaka gibi. adam resmen pide kültürünüzün ırzına geçmiş. bence ordu pidesi daha güzel.

  --spoiler--

  birincisi, işletmenin istanbul kökenli olduğundan haberimiz yoktu; bir daha da önünden bile geçmeyiz. ikincisi, pide kültürümüze hiçkimsenin gücü yetmemiştir, yetmeyecek de. üçüncüsü, ordu pidesinin de tadına bakmışlığımız vardır; o da bir halta yaramaz. samsun pidesi bir yana, diğerleri çöplükten yana!...
  1 -1 ... matasyonlu
 6. 6.
  Dünyanın en iyi pidesinin yapıldığı lokasyonda muhtemelen fabrikasyon üretim soğuk zincirle getirilip ısıtılmış pideyi satarak hizmet vermeye çalışan işletme. Yazık lan.
  2 ... centurion