bugün

Gitmeyi düşündüğüm şahane festival! Keşke aralara nilipek ve yolda serpiştirseydiniz.

19 MAYIS CUMA
ATHENA
SELDA BAĞCAN & BOOM PAM
PiLLi BEBEK
UMUT KUZEY
FLÖRT
YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ
YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER

20 MAYIS CUMARTESi
MFÖ
FERiDUN DÜZAĞAÇ
PiNHANi
YENi TÜRKÜ
iSKENDER PAYDAŞ
LUXUS
WHAT DA FUNK & GÜLÇiN ERGÜL

21 MAYIS PAZAR
TEOMAN
ŞEBNEM FERAH
MANGA
CEM ADRiAN
ADAMLAR
JEHAN BARBUR
kombine+kamp bileti alarak dahil olacağım festival.

ulan şimdi göt kadar plaja o kadar çadır nasıl sığacak ? yağmur yağarsa +kamp olayı iptal olacak mı ? aklımda deli sorular.
sadece bugün gittim çoluk çocuğa rağmen samsun için fazla iyi bir organizasyondu yarın daha da ergen olacaktır. özellikle feridun abiyi yıllar sonra ilk kez canlı dinledim yaktı yıktı ortalığı. luxus'u kaçırdığıma üzüldüm.
ankara, çorum, amasya, tokat, sinop, ordu, giresun, trabzon, rize gibi şehirlerden gelen insanların da katıldığı karadeniz'in tek büyük festivali. bir kombine bilet alıp gideceğim efenim, çarşambalı sagopa kajmer'de geliyor yahu, daha n'olsun!
bugün itibariyle başlayan ve 4 gün sürecek olan festival.
Kombine kaç tl ? Ayrıca duygulandım ya. Karadeniz in batıya açılan kapısıdır samsun. Her geçen gün daha da tutucu oluyor. Umarım bir gün buraya döndüğümde bu güzel festivale katılırım..
umut kuzey'in keriz silkelemekten bıkmadığını gösteren festivaldir. sıra samsun'lulara gelmiş demek ki.
Yapım şirketinden açıklama geldi.

Ülkemiz ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 nedeni ile 4-7 Haziran tarihlerinde Samsun’da yapılması planlanan Samsun Gençlik Festivali 01-04 Ekim tarihlerine ertelenmiştir.

Biletiniz yeni tarihlerde geçerlidir.
Karadeniz’in en büyük müzik festivali Samsun Gençlik Festivali 19-20-21-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Sheraton Grand Beach'te gerçekleşecek! Karadeniz’in dört bir yanından gelen müzikseverlerin akınına uğrayan Samsun Gençlik Festivali, üçüncü kez yola çıkmak için hazır!
Samsun'da festival mi olurmuş olsa olsa köy düğünü olur.
Bu sene ki sanatçı kadrosu, geçmiş yıllara nazaran oldukça zayıf olan festival.

görsel
gitmeyi düşünen yazarlarla beraber katılabiliriz.
Karadeniz’in en büyük müzik festivali Samsun Gençlik Festivali 06-07-08-09 Haziran tarihlerinde Sheraton Grand Beach'te gerçekleşecek! Evet.