1. 1.
    https://twitter.com/merve.../1368283233159352321?s=19
    Samsun'da sokak ortasında bir ''adam'' hiç kimseden çekinmeden küçücük bir çocuğun yanında, kadını öldüresiye dövüyor ve tepki gösterenleri tehdit ediyor.
    Bu tür insanların nereden cesaret aldığı ayrı bir konu fakat şu an önemli olan bu vahşet ile ilgili bir kamuoyunun oluşması.
    Umarım bu sefer gereken yapılır.
    Uyarı: Görüntüler oldukça rahatsızlık verici, hassas olanlar kesinlikle izlemesin.
    3 -2 ... yonetiminkendisii
  2. 2.
    Parmak kadar çocuğun önünde... ş.refsiz... cici cici de yanlardan at kuyruğu yapılmış, yani şu manyağın yanında mümkün mertebe ilgi, sevgi gösterilmeye çalışılan bir çocuk... neyse, arada kanunlar mazlumların da işine yarıyor, boruyu döşerler buna, çocuğu ve bu itin b..lu do.nuna kadar da kadına verirler. Kafaya falan vuruyor, travma hesabından bir 4 sene falan yatar..
    6 -3 ... katalin
  3. 3.
    Adam mı pardon?
    Bir kadına el kaldırmak en açık tabirle gavatlık, godoşluk ve eril birey olamamış nice sıfatları beraberinde getirir.
    muhtemelen tutuksuz yargılanacak orosbu çocuğu içeren haber.
    5 -2 ... hayirsorunne
  4. 4.
    Kadın döveni “adam”diye yazmak kesinlikle bir yazım hatasıdır.
    Adamlık:
    “sadece kadını değil, canı olan olmayan hiç bir şeyi incitmemektir.”
    7 -1 ... enes osman aba
  5. 5.
    Her defasında böyle vidyoları izlemeyeceğim diyorum. Dayanamıyor açıyorum. Sonra dayanamıyor kapıyorum. Ben iyi ki orada değildim, yoldan geçmiyordum. O anlık olaya reaksiyonum, Sinirim ve cüssem birleşince o adama zavallı kadına yaptığından daha fazlasını yapar katil olurdum. Adalet de beni içeri tıkardı.

Böyle insanların da böyle adaletin de ta amına koyim.

Bu orospu çocuğu da ceza meza almaz zaten. Sizin gibi erkek nerede varsa 7 düveline kadar sikeyim. Aşağılık mahlukatlar.
    5 -1 ... mastor
  6. 6.
    kadın sana bunu yaptıracak kadar ne yapmış olabilir lan? insan can düşmanına öyle vurmaz. sen bu kadını karım deyip koynuna aldın ve sonrasında bunu yapacak hale mi geldin?

alın size boru gibi hayat. bir gün asfaltta kafanıza tekme dahi yiyebileceğiniz rezillikte bir dünyada yaşıyorsunuz. benim de zerre suçum yokken aynı şey geldi başıma erkek halimle.

lanet olsun her kim var ettiyse hayatı.
    1 -2 ... ya aldatansin ya aldatilan
  7. 7.
    şimdi biri bu p*çi gebertse orda adamı suçlayıp hapse atarlar. alın size gerçek dünya.
    2 ... anti sosyal
  8. 8.
    Yemin ederim kaldıramıyorum artık yani bir insan nasıl böyle nefret dolu olur bir insan bir insana nasıl bunu yapabilir aklım almıyor. Küçükcük kız annesini kurtarmaya çalışıyor küçücük o daha ya küçücük. Çok eğitimsiz bir ülkede yaşıyoruz ve ahlâk nedir zerre bilmeyen insanlar var. Bu gidişat hiç iyi değil hiç.
    3 -1 ... uykulupanda
  9. 9.
    videodaki arkadaşta bir şeyler yapmak istiyor ama belli ki o da korkmuş haklı olarak.

ayrıca videoya çekerken ki o sitem ve çaresizlik: "nerede bu polis ya" çok üzücü çok. özellikle küçük çocuk için büyük bir travma...
    -1 ... peki tamam
  10. 11.
    insanlıktan nasibini almamış orospu çocuğudur. Fazla bir şey yazmaya gerek yok. Ayrıca, bu kadınlara şiddet uygulayan andavallara caydırıcı cezalar verilmezse bu tür haberler daha çok karşımıza çıkar. Bunların götünden getirecek cezalar şart, başka çaresi yok!
    13 -1 ... the rise of darkness