bugün

adam dedik ama aslında iki ayaklı bir hayvandır...

http://video.8sutun.com/video.asp?vid=6863
Kadın döven hayvandan bir farkı yoktur: http://www.8sutun.com/hab...=105648&Categoryid=24
orospu çocuğudur, kanı bozuk şerefsizin tekidir. o köpeği katleden adamı aynı şekilde bir yere bağlayıp üzerine vahşi köpekleri salmak gerekir. kanım dondu şerefsizim.
bir numaralı orospu çocuğudur.
en bir numara orosbu çocuğudur.
--spoiler--
http://www.sessizkalmasuc...ay.asp?id=795&durum=2
--spoiler-- * dilekçeye imzanızı atın, bu şerefsizlerin elini kolunu sallayarak gezmesini önleyin..

Şerefsizliktir..
Türkye'de idam cezasının yeniden uygulanması gerektiğini, düşündüren olaydır. (bize medeniyet yaramaz)
edit: videoyu izlemedim. içim kaldırmaz biliyorum. O minik yavrulara bir insan niçin kıyar? niçin işkence eder? anlamak zordur. Onlar bize muhtaçtırlar. Madem yardım etmiyorsunuz, madem sevmiyorsunuz, bari işkence etmeyin. Zaten sokaklarda hepsi hergün bir kendini bilmezin şiddetine uğruyor. Türkiye'de bazı belediyeler hala hayvan öldürmekte. Hem de işkence ederek öldürmekte.
hak ettiği cezayı almayacak olması kesindir. ve bu böyle devam ettikçe biz de bu mahlukatlara küfür etmeye devam edeceğiz.
Aynı şekilde bu adamıda döve döve öldürmek lazım .
bunun adı orospu çocukluğudur.
tamam bir ibne çıkmış, masum ve zararsız köpeği döverek öldürüyor. biri de bunu video ya çekiyor ve bizler de görelim diye internete koyuyor. sizce izlemekte tuhaf değil mi? için acıyor belki seyrederken ama bir yanın da izliyor. ben video yu izlemeden de -ki izlemedim- fikrimi belirtebilirim. bu adam orospu çocuğu.
cezasını en yakın zamanda alacak olan bizzat tarafımdan da Bakırköy Başsavcılığı'na adına şikayette bulunulmuş cumartesi çocuğudur.!!
kameraya alan şahsın tehlikede olması muhtemeldir.bir yerde evden bile zor çıktığını ifade etmişti.
idam edilmesi gereken adamdır.
şaka yapmıyorum.
vahşettir. videoyu izliyemediğim, kapatmak zorunda kaldığım olay. yani ben ve birçok kişi izlemeye bile dayanamazken, şerefsizin birisi eylemi gerçekleştiriyor. bu nasıl bir yaratılıştır, bu nasıl bir vicdandır. ulan amk evladı şimdi elimde olsan o sopayı götüne nasıl sokardım, görürdün köpek dövmek nasılmış.
adam değil hayvandır. yaratıktır.
buna adam demek suçtur. suç

allah rızası için biri öldürsün o orospu çocuğunu.

dilekçe linkini veren arkadaşa teşekkürler. inşallah gereği yapılır piçin çocuğuna. izleyemedim. bakamadım bile. sesi yetti aq.
(bkz: orospu çocuğu)*
ölen mi öldüren mi hayvan sorunsalı.
En büyük orospu çocuğudur kendisi.

O köpek galiba kangal köpeği. Azıcık güveni yerinde olsa valla çükünü koparır kurtlara dağıtır...

Ah onun eline vereceksin en asilinden Kangalı. en babasından. Parmağını kımıldatamaz, bööööyle evinde oturur adam. Kangal onu siker valla.
izlemedim ama görmeden de bir orospu çocuğunun tanınabileceğini anladım.
o adamın yedi ceddine köpekler tecavüz eder inşallah. bu aq ülkesi ruh hastalarıyla doldu artık. yarın öbür gün ne bok yicez bilmiyorum valla. o köpeklerden biri taşaklarını kapar bir gün o zaman görür nikahını.
edit: lavuğun kendisi gelip - ledi heralde aq. senin zihniyetine koyim.
dayanamadım yarı olmadan çıktım.

tanım: bi amına koduğumun evladı. şu an kodeste olmalı.

olayı kameraya aldığı halde izleyen orospu çocukları, ipi köpeğin boğazına bağlayan kaltak, eylemi gerçekleştiren pezevenk. bunların hepsinin topunun yedi sülasesinin ta...
garip dualar ettiren adam(!)dır. zombiler arasında kalıp çükünden başlanarak yenilesice.
(bkz: vicdansız)
insan kılığına girmiş ancak beceremeyip gerçek yüzünü göstererek herkesten küfür yemiştir. al bi de benden olsun.*
güncel Önemli Başlıklar