1. 1.
    Kafeterya sahibinin öfke dolu bakışlarına rağmen nargilesini höpürdetmeye devam ediyordu ıraklı grup. Zira bir nargileyi yedi kişi hunharca dönüyor nargile közü kürek yardımıyla taşınıyordu kafeterya personeli tarafından. O esnada yoldan geçen Türk kızına seslenip arapça bir şeyler söyleyip laf atıyor kafeteryada oturan ıraklılar. olaya şahit olan ve tesadüf eseri oradan geçmekte olan diğer ıraklı grup bu duruma tepki gösteriyor. Bunun üzerine olay büyüyor ve iki Iraklı grup arasında arbede çıkıyor.

Olayın duyulmasıyla ''Turkiya siza mazar olacak'' sloganları eşliğinde ellerinde bayraklarıyla kafeteryaya gelen Suriyeliler kavgaya karışıyor. Bu dakikadan sonra aralarındaki milli münasebet nedeniyle birleşen ıraklı grup ve suriyeli grup arasında taşlı sopalı kavga yaşanıyor.
    Olayın şokunu atlatır atlatmaz 911'i arıyorum ve yardım istiyorum tabii. Güvenlik ekipleri iki grubuda gözaltına alıyor ve konuşmama hakkına sahip olduklarını kesin ve kararlı bir sesle kelepçelenen her zanlıya tek tek bildiriyordu. Şuan iki grupta nezarethanede kefaretle serbest bırakılmayı bekliyor.

https://www.mynet.com/sam...tti-3-yarali-190101145207
    8 -6 ... gerdekli prens
  2. 2.
    hiç mesela üşenmiyon di mi şunu yazarken?
    12 -5 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    Okurken her satırına inandım. Çünkü hayal ürünü veya troll yazıya benzemiyor.

Ama Afgan ve Pakistanlilar eksik gibi.
    5 -2 ... eski bir ruya
  4. 4.
    özür dilerim karşim. doğruyu söylüyor olmanın haklı gururunu sonuna kadar yaşayabilirsin.

ben de gidip utancımla yüzleşeyim. izninle.
    2 -1 ... lucius vorenuss
  5. 5.
    E haberde Suriyeli grup yok nargile çevirmek yok pis pis bakan kafetarya sahibi yok resmen yeniden kurgulamışsın olayı dediğim durum.
    1 -3 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    siktimin mezapotamya eşekçileri.
    bunları ülkeye sokanın Allah bin belasını versin.
    4 -4 ... pillars of creation
  7. 7.
    dunyada o kadar millet var.sen gel bunlarla ayni cografyaya düş.
    4 ... donjuan5
  8. 8.
    Ne çekmişse iyi kafa yapmış.
    1 -1 ... sultan baybars
  9. 9.
    yarı ıraklı yarı türk bir kadın olarak ibretle izlediğim görüntülerdir. neyi paylaşamıyoruz diye düşündürtmüştür.
    1 -1 ... macta artik son dakikalar
  10. 10.
    .samsun'da kartların yeniden dağıtılacağına işarettir
    2 ... dehumanized