bugün

her yıl gelenekselleşen samsun zirvesinin 2009 ayağı.

bakıyoruz, samsun'da zirve yapmayalı uzun zaman olmuş. 6. nesiller gelmiş, sözlükle kaynaşmış. bizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorlarmış. biz de onların bu sabırsızlıklarına bayramın 2. günü, yani cumartesi günü, yani 28 kasım'da bir zirve düzenleyerek cevap vermek istiyoruz.

mekan sizlerin isteğiyle kararlaştıralacak, isteğe göre alkollu bir ortama girilecek. sözlük hakkında uzun uzun tartışmalar yapılacak.

gelmek isteyen yazarlar, yaa off napsamkiee şimdi bilemedim diyen arkadaşlar, laan manyak mısın 2. gün ne zirvesi diyen insanlar, bana ve ya objebiye, hangimizi yakın görürseniz iletişin.
Yaparız yaparsınız yapılabilir.

Mekan farketmez. Atakuma kaymak güzel bir seçenek.

ilerlemeleri takip edeceğim.
samsun'un dağlık kesimlerinden gelmek isteyen yazarlar, atakum'da ve ya merkezde oturan bir yakının elektrik faturasıyla birlikte, ilk önce notere gidip imzaltaacak, ardından emniyet müdürlüğünden izin alacaktır.
Fatura en son faturamı olacak ?
ayrıca soru eki olan mı yı ayrı yazmayanların kati suretle katılamayacağı zirve.

(bkz: yok hacı farketmez)
canikte oturduğum için atakumdaki mekanlarıda bilmediğim için birinin bana mekan konusunda yardım etmesini istediğim zirvedir. alkolsüz olması tavsiyemdir.
fatura olayını kafanıza takmayın dediğin zirvedir. gelin lan şenlensin.
yalan olmaması temenni edilen zirve.
güzel bir buluşma olacağından emin olduğum buluşma.
tatminkar çoğunluk sağlanamadığı için iptal edilmesi gündemde olan zirve. ama üzülmeyiniz, telafisi elbet yapılacaktır. *
bir buluşma yapamadık be dedirten zirvedir. yakın vakitte yeniden yapılması tercihimdir.